Interneto svetainės gimtadieniomuge.lt turinys, turinio parinkimas ir išdėstymas (toliau vadinama turinys), nuotraukos, piešiniai ir kitos iliustracijos (toliau vadinama iliustracijos), yra saugomi autorių teisių, prekės ženklų, patentų ir kitos intelektinės nuosavybės įstatymų (apibendrinant – „Intelektinės nuosavybės įstatymai”). Bet kokio turinio ar iliustracijų bet koks neteisėtas naudojimas gali pažeisti intelektinės nuosavybės įstatymus.

Interneto svetainės gimtadieniomuge.lt turinys yra skirtas Jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti naudojamas komerciniams tikslams.

Interneto svetainė gimtadieniomuge.lt nesuteikia jokių aiškių ar numanomų turinio ar iliustracijų autorių teisių perleidimo. Jūs negalite jokiu būdu, jokiomis priemonėmis, neribojant teritorijos kopijuoti, publikuoti, perduoti, parduoti, keisti, pritaikyti, kurti išvestinius darbus, nuomoti, skolinti, perleisti, platinti, licencijuoti, perdaryti ar kitaip modifikuoti turinį ar iliustracijas. Jūs sutinkate ir neprieštaraujate dėl turinio, iliustracijų ir kitos intelektinės nuosavybės teisės ir autorių teisių priklausymo Alvilei Rimaitei (išimtis – svetainės katalogo skilčių nuotraukos, kurių nuosavybės ir autorių teisės priklauso jas publikuojančioms įmonėms). Niekas neturi būti aiškinama taip, kas suteiktų Jums kokias nors autorių ar nuosavybės teises į interneto svetainės gimtadieniomuge.lt turinį ar iliustracijas be aiškaus raštiško Alvilės Rimaitės leidimo. Jei toks leidimas yra atšaukiamas arba keičiamas, nuo pakeitimo raštu išsiuntimo momento įsigalioja pakeitimo rašte išdėstytos sąlygos.