Įspūdingi vaikų gimtadieniai „Atostogų parke“!

Visi tėveliai trokšta, kad vaikų gimtadieniai būtų įsimintini, o įspūdžiai išliktų ilgam.

Kviečiame vaikų gimtadienius švęsti poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“!

Gimtadienio programoje numatytos pramogos šiltuose baseinuose, skanūs pietūs, ledai, pasirinkta teminė-edukacinė programa ir žaidimai Vaikų edukacijos studijoje.

Teminės-edukacinės programos

Nuo 4 iki 7 metų:

 • FĖJOS. Vaikai gamins fėjų lazdeles, drugelius, šoks fėjų šokį, lankstys gėles iš balionų. Veidus papuošime gražiais piešiniais ir panirsime į stebuklingą fėjų pasaulį.
 • LOBIŲ SALA. Vaikai spręs įvairiausias linksmas mįsles ir ieškos paslėpto žemėlapio, bandys surasti lobį, gamins savo vėliavą. Veidus papuošime smagiais piešiniais ir drauge patirsime daug įdomių nuotykių.

Nuo 6 iki 12 metų:

 • EKSPERIMENTAI. Vaikai panirs į stulbinantį mokslo pasaulį atlikdami įvairius eksperimentus ir bandymus, atitinkančius vaikų amžių. Veidus papuošime smagiais piešiniais ir drauge patirsime nepamirštamų įspūdžių.
 • HAVAJIETIŠKAS. Pasipuošusios Havajų salos aksesuarais ir dailiais veido piešiniais, mergaitės mokysis tradicinio šios salos šokio „Hula“. Nesudėtingi šokio deriniai, plastiški rankų mostai ir grakštūs klubų judesiai suteiks šventei nepamirštamų spalvų.
 • SVEIKATINIMOSI. Kvėpavimą lengvinantis druskų kambario (haloterapija) oras, mineralinės / bičių pikio inhaliacijos, teisingo kvėpavimo pamokėlė, garso terapija ir mandalų piešimas suteiks galimybę vaikams pasimėgauti ramiu poilsiu ir puikia sveikata. Sveikatinimosi idėjomis bus nuspalvinta visa gimtadienio šventė.

Mergaitėms nuo 10–14 metų:

 • MERGAIČIŲ GROŽIO PASLAPTYS. Paauglystė – pereinamasis amžius, kai labai smalsu atrasti savo stilių ir išbandyti kuo daugiau grožio priemonių. Grožio specialistai patars ir parodys, kaip teisingai pasirinkti ir naudoti odą tausojančias grožio priemones. Atlikusios tobulą makiažą mergaitės galės pasidaryti nuotraukų (savo fotoaparatu ar išmaniaisiais telefonais) gintaro prabanga alsuojančiame SPA centre.

Renginio metu tėveliai galės laiką leisti „Parko virtuvėlėje“ ar pasimėgauti SPA procedūromis, nes vaikus užims Vaikų edukacinės studijos darbuotojos.

Gimtadienio trukmė: 5 val.

Gimtadienio dalyvių (vaikų) skaičius: iki 10 asmenų.

Už papildomą 50 EUR mokestį galima užsisakyti programą su žirgais (poniais), skirtą visai grupei.

Kaina: 350 EUR (dalyvaujant iki 10 vaikų, už kiekvieną papildomą vaiką + 35 Eur).

Registracija: +370 60785888 arba spa@atostoguparkas.lt.

 • Atostogų parkas – įspūdingi vaikų gimtadieniai
 • Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, Kretingos r.
 • Telefonas: +370 60785888
 • El. paštas: spa@atostoguparkas.lt.
 • Interneto svetainė: https://atostoguparkas.lt/