Vaikų žaidimų kambarys „Bababasas“ įsikūrė 2014 metais. Tai pirmasis ir vienintelis toks kambarys Rokiškyje. Idėja sukurti tokį kambarį kilo organizuojant vaiko gimtadienį ir ieškant panašaus kambario kitame mieste. Pavadinimą būtent ir sugalvojo 3 metukų jubiliatas!

Kurdami šį kambarį, atsižvelgėme į mūsų vaikučių pomėgius bei norus, todėl kambaryje bus smagu žaisti ir išdykauti visiems mažyliams. „Bababase“ Jūs rasite žaidimų erdvę su karstyklėmis, kliūtimis, čiuožykle, kamuoliukų baseinu bei batutu. Taip pat rasite mažą namelį, virtuvėlę, paspiriamų mašinėlių, lėlių kampelį bei mažų mašinyčių, su kuriomis bus smagu žaisti ant keliais išmarginto kilimo. Tėveliai galės prižiūrėti savo vaikučius patogiuose sėdmaišiuose su kavos ar arbatos puodeliu.

Mes laukiame visų ikimokyklinio amžiaus vaikučių. Vaikučiai iki 4 metų privalo kambaryje būti su tėveliais ar globėjais.

Mus rasite Perkūno g. 5 A, Rokiškyje (UAB „Rokauta“ pastato rūsio patalpose, netoli „Maxima“ prekybos centro, buvusio sporto klubo patalpose). Labai visų lauksime!

  • Bababasas – vaikų žaidimų kambarys Rokiškyje
  • Adresas: Perkūno g. 5A, 42135 Rokiškis
  • Telefonai: +370 650 59369
  • El. paštas: info@bababasas.lt
  • Interneto svetainė: http://www.bababasas.lt/