EQhub.lt – emocinio intelekto ir savirūpos priemonės vidiniu pasauliu besirūpinančiai šeimai ar klasei.

Tai priemonės, padedančios su atjauta įveikti kasdienius iššūkius. Emocijų kortelės, dėmesingumo ir savirefleksijos dienoraštis, plakatai, kitos emocijų, pykčio valdymo priemonės ir lavinamieji žaidimai. Tikrieji pokyčiai – tavo rankose!

Susipažinkite su priemonėmis – jei kuri kris į akis ar širdį, ją įsigyti užsukite čia!

Terapinis stalo kortų žaidimas „Pasitikiu savimi“

„Pasitikiu savimi“ terapinis žaidimas moko vaikus ir suaugusiuosius savirefleksijos – gebėjimo pažinti save, savo jausmus ir išgyvenimus. Žaidimas augina pasitikėjimą savimi, padeda kurti ryšį su žaidėjais. Ne tik vaikai gerai praleidžia laiką, bet ir suaugusieji kartu daug ko vieni apie kitus išmoksta.

Skirta šeimai, paaugliams ir vaikams, kurie geba skaityti.

Emocijų kortelės ir nusiraminimo kampelis

Savireguliacijos ugdymo rinkinys VISAI ŠEIMAI ar KLASEI, tinkantis tiek vaikams nuo 2-3 metų, tiek suaugusiesiems emociniam intelektui lavinti. Naujojoje versijoje emocijų kortelės ir plakatas – laminuoti, o spalvos pritaikytos pagal NVC (nesmurtinės komunikacijos) principus. Šiuos pokyčius derinome kartu su Všį „Augu kartu“ vadove Paulina Kuraitiene, kad emocijų korteles ir plakatą būtų lengviau nuskaityti ir hiperaktyviems, autistukams, kitų spec. poreikių vaikams.

Skirta šeimai, vaikams nuo 3 metų.

vaikų emocinis intelektas

Dėmesingumo ir savirefleksijos dienoraštis

„Dėmesingumo ir savirefleksijos dienoraščio” antrasis leidimas – tai kruopščiai atrinktų NAUJŲ pratimų ir meditacijų rinkinys, paremtas plačiai atliktais priėmimo ir įsipareigojimo terapijos bei dėmesingumo įsisamoninimo tyrimais visame pasaulyje.

Skirta paaugliams nuo 15 m. ir suaugusiems.

  • EQhub.lt – emocinio intelekto ir savirūpos įrankiai, pamėgti ekspertų
  • Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius
  • Telefonas: +370 602 00227
  • El. paštas: labas@eqhub.lt
  • Interneto svetainė: https://www.eqhub.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *