Asmeninių švenčių kūrybiški nuotykiai!

„Era kūrybos erdvė“ kviečia švęsti edukacinius gimtadienius ir šeimos šventes mūsų studijoje.

Mūsų svečiai čia jaučiasi puikiai, apsupti įkvepiančių kūrybiškumo idėjų ir nuoširdžios bendrystės. Kviečiame pabūti spalvingoje aplinkoje, išlaisvinti savo kūrybiškumą, prasmingai ir turiningai praleisti laiką.

Mūsų šventinės edukacijos

KERAMIKA
Keramikos dirbtuvėse lipdysime pasirinkta tema iš balto plastiško molio. Svečiai galės nulipdyti po kelis dirbinius, kuriuos  bus galima dekoruoti įvairiais būdais (spalvota angoba ir dekoravimo dažais). Tai suteiks Jūsų kūriniams autentiškumo ir spalvingumo!
Kai Jūsų darbeliai išdžius, padengsime glazūra ir išdegsime, po savaitės  gausite gražiai supakuotas dovanas.

FLORISTIKA
Floristikos užsiėmime pagal parinktą tematiką kartu kursime kompoziciją iš gyvų gėlių, saldumynų ir skirtingo keramikinio dekoro.

Po užsiėmimo kiekvienas dalyvis galės pasiimti savo sukurtą kompoziciją, kuri dar ilgai jus džiugins.

Gimtadienio trukmė – 2,5 valandos. Edukacijos trukmė  – apie 1,5 val, o likęs  laikas (apie 1 val.) – jūsų sveikinimams, tortui ir vaišėms (jas galima atsinešti  su savimi) skanauti, bendrauti.  Studijoje yra gražių indų, jaukių kampelių, erdvė pritaikyta ne tik edukacijai, bet ir šventėms.

Mes tikime, kad kiekvienas iš Jūsų turi kūrybiškumo liepsnelę, todėl kartu su mūsų studijos profesionalais leiskitės į spalvų, formų, kvapų pasaulį, į nuostabų vaizduotės ir kūrybiškumo nuotykį!

Tai bus ta diena, kurią prisiminsite ne tik dėl įkvepiančių ir kūrybingų veiklų, bet ir dėl smagios ir nuotaikingos bendrystės!

Dėl informacijos galite kreiptis tel.  +370 602 21441,  arba el. paštu eraerdve@gmail.com.
Atsakysime į visus klausimus, suteiksime informaciją ir kartu galėsime pasirinkti tinkamiausią edukaciją.