„Upė Home Ceramics“ kviečia švęsti Jūsų šventes, kuriant balto molio stebuklus!

Keramikos studija – tai jauki ir kūrybinga erdvė švęsti vaikų ar suaugusiųjų gimtadienius, vaikelio sutiktuves, taip pat praleisti laiką, kuriant šeimos rate.

Kviečiu vaikus lipdyti pasirinkta tema su baltuoju moliu. Studijoje naudojamos tik itin kokybiškos medžiagos, kad būtų lengva ir gera kurti. Galėsite nusilipdyti po dubenėlį, lėkštę ar kitą norimą dirbinį. Jį dekoruoti įvairiais gyvūnų, augalų įspaudais ar savo sugalvotais lipdiniais. Gausus poglazūrinių angobų ir dažų pasirinkimas leis spalvotai dekoruoti Jūsų dirbinius.

Po edukacijos dirbiniai 7 dienas džiūna. Išdegami specialioje keramikos krosnyje didesnėje nei 1000 laipsnių temperatūros. Po pirmo degimo dirbiniai nuglazūruojami bespalve blizgia glazūra ir antrą kartą išdegus didesnėje nei 1000 laipsnių temperatūroje – pristatomi Jums!

Vaikų gimtadienio edukacijos trukmė 2,5 val. Dvi valandas kursime, dekoruosime ir glazūruosim, o 0,5 val. Jūsų laisvas laikas arbatai, kavai. Taip pat, galite vaišintis savo atsineštomis vaišėmis, tortu.

Edukacijas veda – Dailės Edukologijos mokytoja ir keramikė Miglė Skuodė. Per užsiėmimus bus dalinamasi patirtimi ir meile kūrybai.

Visos edukacijos metu naudojamos medžiagos yra saugios, sertifikuotos, draugiškos aplinkai.

Gimtadienio renginiai skirti vaikams nuo 7 metų, vienu metu galima priimti iki 12 vaikų.

Susisiekite tel.: +37062872510 ar el. paštu upehome@gmail.com ir Jums suteiksiu visą informaciją, atsakysiu į aktualius klausimus.

 

  • Upė Home – keramikos studija
  • Adresas: Baltasis skg. 9-5, Užupis, Vilnius
  • Telefonas: +37062872510
  • El. paštas: upehome@gmail.com
  • Facebook: https://www.facebook.com/upehome

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *