Gimtadieniai, krikštynos ir kitos svarbios progos – tokias iškilias šventes su mylimiausiais žmonėmis ir artimiausiais bičiuliais švęskite ant vandens, specialiai Jūsų pasiplaukiojimui paruoštame laive.

Vaikų šventės laive

Šiltuoju sezono metu taip prasminga ištrūkti į gryną orą ir savo vaikų šventes organizuoti gamtoje. Vaikų šventės ant laivo denio – įdomi pramoga ir mažiesiems, ir jų tėveliams. Įvairios programos, subalansuotos ir pritaikytos tiek pusdienio išvykoms laivu, tiek poros valandų pasiplaukiojimams – nuo aktyvių muzikinių žaidimų, veidukų piešimo, iki įvairių kūrybinių užduočių, torto ceremonijos ar balionų lankstymo. Smaližiams – kukurūzų spragėsių ir cukraus vatos aparatai bei vaikų itin mėgiama – šokolado fondiu programa.  Turintiems savo mėgiamą personažą, mielai parūpinsime jo renginio programą laive. Jūsų vaikus džiugins: kiaulytė Pepa, Elza, Mikė Pūkuotukas, Supermenas, Žmogus voras ir daugybė kitų!

Atsižvelgiant į tai, kad vaikų šventėse svarbiausia yra jų saugumas – laivų turizmo vadybininkės su malonumu parinks Jums Jūsų poreikius ir prioritetus atitinkantį, savo išplanavimu saugų laivą.

Gimtadieniai, sukaktys ir kitos šeimos šventės laive

Gimtadienio ar kitų šeimos švenčių vieta pasirinktas erdvus, patogus ir komfortiškas laivas – savaime įkvepia malonioms patirtims ir diktuoja šventišką nuotaiką artimųjų rate. Šventėms laive siūlome pusdienio išvykas laivais, su gausiomis vaišėmis bei išskirtiniu laivo dekoravimu.

Išsiilgusiems pažinimo džiaugsmo, šeimos šventes plaukiant laivu paįvairinkite unikaliomis edukacinėmis programomis Juodkrantėje arba Nidoje su profesionalių gidų programomis. Vertinantiems susibūrimo džiaugsmą – pasiūlysime įdomių programų laivuose: nuo azartiško ir pašėlusio žaidimo „Kazino“ iki itin mėgiamo žaidimo kolektyvams „Kruizas aplink pasaulį“.

Populiari pramoga – plaukiantis vakarėlis ant laivo denio su Disko žokėjo programa, stilingais užkandžiais ir saulės palydėjimu šokių sūkuryje.

Plaukiant šaltuoju metų laikotarpiu, profesionali JOVILA komanda, parinks Jums komfortabilius laivus su šildomu salonu, veikiančiu baru, aptarnaujančiu personalu, bei pasirūpins maisto pristatymu į laivą sustojus Juodkrantėje. Vienintelė plaukimo sąlyga – kad Kuršių marių nebūtų sukaustęs ledas.

Šventės pratęsimas krante:

  • Ramus vakaras sodyboje. Po pasiplaukiojimo, smagu su kolektyvu sugrįžti ramiam poilsiui kaimo turizmo sodyboje, viešbutyje arba poilsiavietės nameliuose. Čia taip pat galėsite vaišintis jums pagamintu maistu, pratęsti laive pradėtus pokalbius, o pasirinkę sodybą – turėsite progą atsipalaiduoti pirtyje, laiką leisti prie laužo ir mėgautis gamta bei itin švariu oru.
  • Aktyvios komandinės veiklos. Be abejonės, laikas krante neturi būti nuobodus, todėl galima pasirinkti smagių komandos formavimo veiklų: komandinės estafetės su įvairiais atributais; varžybos vėjaračiais, dviračiais, kanojomis, e-riedlentėmis; kūrybinio arba orientacinio pobūdžio žaidimai gamtoje; technologinės varžybos valdant dronus arba nuotoliniu būdu valdomas jachtas.
  • Pažintinės veiklos. Mėgstantiems edukacinį laisvalaikį verta išbandyti pažintines pamario krašto edukacijas ir kulinarinio paveldo degustacijas. Šių veiklų dėka pažinsite pamario kraštą ir jo tradicijas, daugiau sužinosite apie senųjų kuršių gyvenimą bei apie dabartines problemas.
  • Aktyvus laisvalaikis. Tiems, kurie nori aktyviai pailsėti ir pažinti aplinkines vietoves patys, itin vertą išbandyti žygius sausumoje – pėsčiomis arba dviračiais bei vandenyje – irklentėmis arba baidarėmis. Pasiilgusiems adrenalino patiks ekstremalios vandens pramogos.
  • Atpalaiduojančios veiklos. Pavargusiems po sunkios darbo savaitės, aktyvaus laisvalaikio ir kitų daug energijos reikalaujančių veiklų jėgas atgauti padės relaksuojanti būgnelių sesija bei egzotiškų muzikos garsų terapija. Šios veiklos leis atsipalaiduoti kūnui, o dar labiau – dvasiai, todėl po terapijos jausitės tarsi pameditavę. Taip pat Juodkrantėje įkūrėme atsipalaidavimo SPA „Juodojo kranto ritualai“ – kuriame Jūsų lauks privatus Jūsų kolektyvo poilsis pirtelėje, džiakuzi, kartu su atpalaiduojančiais masažais ir kitais magiškais SPA ritualais. Po procedūrų privačioje terasoje pateiksime Jūsų kolektyvui vaišių iš mūsų egzotinių patiekalų restorano „Bliūdas“.
  • Vakaro pramogos. Mėgstantiems dėmesį prikaustančias pramogas itin patiks šou programos su ugnies, akrobatikos profesionalais, iliuzionistais ir kitais ypatingų profesijų atstovais. Norintiems linksmo vakarėlio šią idėją įgyvendinti padės DJ arba gyvo garso muzikantai, o smagiai vakaro pradžiai verta laiką nuotaikingai praleisti su su parodijų meistru ir renginio vedėju.

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso ir vaizdo aparatūra. Priklausomai nuo pasirinktos programos, renginiui gali būti pritaikytas specialus maisto meniu ir suteikiamos aptarnavimo paslaugos. Galime pasiūlyti nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens vaišių pačiame laive.

Mūsų laivais kviečiame plaukti iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Uostadvario, Rusnės ir Drevernos uostų.

  • Gimtadieniai, krikštynos ir kitos šventės laive
  • Telefonas: +370 635 55386
  • El. paštas: info@jovila.lt
  • Interneto svetainė: http://www.laivo-nuoma.lt/