Gimtadieniai, krikštynos ir kitos svarbios progos – tokias iškilias šventes su mylimiausiais žmonėmis ir artimiausiais bičiuliais švęskite ant vandens, specialiai Jūsų pasiplaukiojimui paruoštame laive.

Vaikų šventės laive

Šiltuoju sezono metu taip prasminga ištrūkti į gryną orą ir savo vaikų šventes organizuoti gamtoje. Vaikų šventės ant laivo denio – įdomi pramoga ir mažiesiems, ir jų tėveliams. Įvairios programos, subalansuotos ir pritaikytos tiek pusdienio išvykoms laivu, tiek poros valandų pasiplaukiojimams – nuo aktyvių muzikinių žaidimų, veidukų piešimo, iki įvairių kūrybinių užduočių, torto ceremonijos ar balionų lankstymo. Smaližiams – kukurūzų spragėsių ir cukraus vatos aparatai bei vaikų itin mėgiama – šokolado fondiu programa.  Turintiems savo mėgiamą personažą, mielai parūpinsime jo renginio programą laive. Jūsų vaikus džiugins: kiaulytė Pepa, Elza, Mikė Pūkuotukas, Supermenas, Žmogus voras ir daugybė kitų!

Atsižvelgiant į tai, kad vaikų šventėse svarbiausia yra jų saugumas – laivų turizmo vadybininkės su malonumu parinks Jums Jūsų poreikius ir prioritetus atitinkantį, savo išplanavimu saugų laivą.

Gimtadieniai, sukaktys ir kitos šeimos šventės laive

Gimtadienio ar kitų šeimos švenčių vieta pasirinktas erdvus, patogus ir komfortiškas laivas – savaime įkvepia malonioms patirtims ir diktuoja šventišką nuotaiką artimųjų rate. Šventėms laive siūlome pusdienio išvykas laivais, su gausiomis vaišėmis bei išskirtiniu laivo dekoravimu.

Išsiilgusiems pažinimo džiaugsmo, šeimos šventes plaukiant laivu paįvairinkite unikaliomis edukacinėmis programomis Juodkrantėje arba Nidoje su profesionalių gidų programomis. Vertinantiems susibūrimo džiaugsmą – pasiūlysime įdomių programų laivuose: nuo azartiško ir pašėlusio žaidimo „Kazino“ iki itin mėgiamo žaidimo kolektyvams „Kruizas aplink pasaulį“.

Populiari pramoga – plaukiantis vakarėlis ant laivo denio su Disko žokėjo programa, stilingais užkandžiais ir saulės palydėjimu šokių sūkuryje.

Vandens keliu pasiekus Juodkrantę – pakviesime mėgautis autentiškais skoniais šeimos restoranuose.

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso ir vaizdo aparatūra. Priklausomai nuo pasirinktos programos, renginiui gali būti pritaikytas specialus maisto meniu ir suteikiamos aptarnavimo paslaugos. Galime pasiūlyti nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens vaišių pačiame laive.

Mūsų laivais kviečiame plaukti iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Uostadvario, Rusnės ir Drevernos uostų.

  • Gimtadieniai, krikštynos ir kitos šventės laive
  • Telefonas: +370 635 55386
  • El. paštas: info@jovila.lt
  • Interneto svetainė: http://www.laivo-nuoma.lt/