Jeigu ieškote super aktyvios, beprotiškų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių pramogos – lasertag žaidimas lazerių erdvėje Ka-ringas yra tai, ko reikia Jums.

Tai ne tik žaidimas elektroniniais šautuvais specialiai tam pritaikytoje erdvėje, tačiau ir įvairios misijos, užduotys, lobio paieška, pinjatos mušimas. Tai tiesiog emocijų bomba, kurią susprogdinti galite kiekvienas savo šventės proga.

Jeigu neteko bandyti lasertag pramogos, tai tikriausia svarbu suprasti kaip viskas veikia. Atvykusius šventės dalyvius suskirstome į komandas, pravedame instruktažą kaip naudotis įranga ir saugiai žaisti, supažindiname su arena bei joje esančiais objektais. Žaidime naudojami elektroniniai šautuvai su šalmais, ant kurių sumontuoti jutikliai, tad juose ir užfiksuojamas šūvis, kuomet pataikoma į priešininką. Šautuve skaičiuojami šovinių kiekiai ir likusių gyvybių kiekis. Ginkluose naudojamas infraraudonųjų spindulių mechanizmas yra saugus ir nekenkia akims (tai nėra lazeris, kuris gali sukelti pavojų akims). O pats žaidimas vyksta skirtingomis misijomis, kurias užduodame ir paaiškiname kaip jas vykdyti kiekvienos misijos pradžioje. Tad griebk draugus ir šauk pas mus! Tiesa, nepamiršk užsirezervuoti ir pasirinkti, kurį gimtadienio variantą renkiesi.

O gimtadieniams turime paruošę tris pasiūlymus:

Gimtadienis – tai paprasčiausias mūsų siūlomas gimtadienio variantas susidedantis iš 1 val 30 min žaidimo su instruktažu bei 30 min laiko skirto Jūsų atsineštoms vaišėms.

Rekomenduojamas amžius: nuo 7 metų.

Kaina: 12 eur asmeniui. Papildomas pusvalandis 40 eur.

Dalyvių skaičius: 6–14 (rekomenduojamas, bet atskiru susitarimu galimas ir didesnis)

Super Gimtadienis – tai ne tik emocijų kupinas žaidimas lazerių erdvėje, susidedantis iš 1 val 45 min žaidimo su instruktažu bei 30 min laiko skirto Jūsų atsineštoms vaišėms, bet ir lobio paieška bei pinjatos mušimu papildyta šventė. Kas slepiasi lobyje – neišduosime, tačiau vienoje iš žaidimo misijų paslėpsime dėžutę su raktu nuo lobio. Deja, dėžutę ne tik reikės surasti, bet po žaidimo lazeriais dar reikės sugalvoti kaip ją atidaryti, o joje rastą raktą panaudoti skrynios atrakinimui. O po lobio paieškų, vaišių sudorojimo bei torto paskanavimo, grįšime į lazerių erdvę, kurioje jau nebesišaudysime, tačiau turėsime paskutinę misiją – sumušti pinjatą užrištomis akimis taip, kad pabirtų saldainių lietus.

Rekomenduojamas amžius: 7–14 metų.

Kaina: 12 eur asmeniui + 50 eur mokestis už papildomą laiką, pinjatą, lobį bei saldainius į pinjatą. Papildomas pusvalandis 40 eur.

Dalyvių skaičius: 6–14 (rekomenduojamas, bet atskiru susitarimu galimas ir didesnis)

Mega Gimtadienis – tai ne tik emocijų kupinas žaidimas lazerių erdvėje, susidedantis iš 1 val 45 min žaidimo su instruktažu bei 45 min laiko skirto Jūsų atsineštoms vaišėms, bet ir netikėtų užduočių gausa pabėgimo kambariuose Bunkeris ir Klasė (www.dp60.lt). Šio gimtadienio metu turėsite net dvi pramogas ir laiką savo vaišėms.

Rekomenduojamas amžius: nuo 14 metų.

Kaina: 290 eur kompanijai iki 14 asmenų. Kaina papildomam asmeniui 15 eur.

Dalyvių skaičius: 10–14 (rekomenduojamas, bet atskiru susitarimu galimas ir didesnis)

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad mūsų pramogos skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl puikiai galite pramogauti tiek visa šeima, tiek su draugais!

Daugiau informacijos mūsų interneto svetainėje www.ka-ringas.lt

Būtina išankstinė rezervacija!

  • Aktyvus gimtadienis lazerių erdvėje Ka-ringas
  • Adresas: Kaunakiemio g. 5, Kaunas. Ieškokite mūsų tarp picerijos ir kebabinės. Esame autoserviso Hitra patalpose (autoserviso užrašą pamatysite įėję į kiemą dešiniąjame kampe, šalia plėvesuoja lazerių erdvės vėliava bei virš durų parašyta „Lazerių erdvė“).
  • Telefonas: +37061490000