Gimtadienis po atviru dangumi tyrinėjant senamiesčio gatvelių paslaptis!

Kaunas apipintas įdomiausiomis istorijomis, kurių skrynią atversime! Gimtadieninės ekskursijos metu skirtingus amžius menantys senieji pastatai taps šventės dekoracijomis, o skulptūrose įamžinti herojai – garbingais svečiais, pasakojančiais netikėčiausias istorijas…

Ką veiksime ekskursijos metu?

Ekskursijoje susipažinsime su svarbiausiais senojo miesto objektais, tyrinėsime slapčiausias Kauno gatveles ir kiemelius, o pasitelkę garsus, kvapus, skonį bei įtraukiančius žaidimus, pažinsime miesto architektūros ir kultūros turtus! Jubiliatų laukia staigmenos, linkėjimai, lobio paieškos bei netikėtos užduotys!

Kodėl verta gimtadieniui pasirinkti ekskursiją?

  • Ekskursija – aktyvus pasaulio pažinimo būdas, lavinantis kūrybiškumą, pastabumą, įtraukiantis į gyvą miesto ir kultūros tyrinėjimą.
  • Kūrybiškų užduočių, žaidimų ir patirčių metu geriau pažįstama aplinka, kurioje gyvename, todėl miestas ir įvairūs paveldo objektai vaikams taps geriau pažįstamais, artimesniais ir labiau vertinamais.
  • Saugumas – šventė gryname ore, mažose grupelėse, tik su savo artimaisiais!
    Kviečiame praleisti savo šventes turiningai!

Ekskursijos:

„Senojo Kauno paslaptys“

Trukmė: 1 val.
Vaikų amžius: 7-10 m.

Kūrybiškoje ekskursijoje vaikščiosime po viduramžių Kauną – kai ką įsivaizduosime, kai ką paliesime ar net paragausime… Kodėl Kauno pilies liko tiek nedaug?  Kur anksčiau atkeliaudavo pašto siuntos ir kas jas atgabendavo? Su kokia problema kiekvieną pavasarį susidurdavo kauniečiai? Atsakymų į istorines paslaptis ieškosime tyrinėdami seniausius pastatus, patys bandydami pastatyti gotikinę sieną, ragaudami viduramžių skanėstus ir kitaip įsitraukdami į gyvą istorijos patyrimą.

„Tarpukario Kaune“

Trukmė: 1-1,5 val.
Vaikų amžius: 7-16 m.

Tarpukario Kaune vyko gausybė įdomių įvykių ir reikšmingų pokyčių – ekskursijoje bandysime juos pamatyti, išgirsti ir net paragauti! Kaip atpažinti tarpukario architektūrą? Kokie patiekalai puikavosi ant stalo madingiausiame restorane? Kaip gimė Litas? Atsakymų į istorinius klausimus ieškosime žvelgdami į archyvinius vaizdus, išklausydami muzikinius įrašus, įsitraukdami į komandines užduotis.

Orientacinis žaidimas – „Kauno tautos: istorijos detektyvas“

Trukmė: 1,5 val.
Vaikų amžius: nuo 13 m.

Kokios tautos gyveno, dirbo ir kūrė Kaune? Kur jie meldėsi, kuo prekiavo, ką valgė? Kuo žydų, lenkų, vokiečių ar totorių paveldas svarbus mums šiandieną? Kviečiame visų atsakymų ieškoti orientaciniame žaidime ir leistis į gyvą pažintį su daugiakultūrio miesto gyventojais. Žaidimo dalyviai patys turi surasti kelią iki objektų, spręsti užduotis, atskleidžiančias architektūros vertybes bei daugiakultūrio miesto gyventojų istoriją.

*Žaidimo metu vaikai skirstomi į grupes ir savarankiškai ieško žaidimo punktų pagal suteiktą žemėlapį ir užuominas. Jei nenorima vaikų paleisti vienų, būtini bent 2-3 lydintys asmenys (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus).

Ekskursijas rengiame įvairioms amžiaus grupėms – nuo darželinuko iki pilnamečio! Užsiėmimų trukmę, turinį galima derinti pagal individualius grupės poreikius. Dėl rezervacijos ir kitų detalių, maloniai prašome susisiekti el.paštu info@gatvesgyvos.lt arba +370 64618315.

 

  • Gatvės gyvos – įtraukiančios ekskursijos ir orientaciniai žaidimai
  • Telefonas: +370 64618315
  • El. paštas: info@gatvesgyvos.lt
  • Facebook: www.facebook.com/gatvesgyvosvaikams
  • Interneto svetainė: www.gatvesgyvos.lt/vaikams