Artėja gimtadienis? Robo arena turi svarbią žinią!

Atėjo laikas pasakyti NE gimtadienio šventei, kurioje vien šypsenos, vaišių stalas ir visiems iki skausmo pažįstamos pramogos. Azartas, emocijos, komandinis darbas ir žiupsnelis dramos. Tai Robo arenos gimtadienio receptas.

Ar pas mus būna ašarų? Taip!
Ar būna iki galo nesuvalgytų picų? Taip!
Ar būna vienodų pergalių? NE!
Ar draugystė visada laimi? Taip! Blogų komandų nebūna!

Įsivaizduokite nesurežisuotą gimtadienį, kuriame viskas priklauso tik nuo komandinių pastangų. Kuriame nėra instruktoriaus, bet kiekvienai komandai padeda tikrų tikriausias žaidimo treneris su geriausiais patarimais formuojant komandos dvasią ir strategijas. Kuriame Jūs kovojate pilnoje sirgalių salėje. Jeigu daugelyje gimtadieniams skirtų pramogų yra svarbu laimėti visiems, Robo arena yra atvira – pralaimėjimų būna. Tačiau ne ką mažiau pakilimų, netikėtumų ir atrodo visiškai neįmanomų pergalių! Ar žiūrėtumėte krepšinio varžybas, jei žinotumėte, jog laimės visi? Robo arena – tai tikra arena, su tikromis emocijomis!

Absoliučiai vienintelis toks žaidimas visoje Lietuvoje. Mes esame tam, kad gimtadienis virstų nepamirštama emocijų, azarto, dramos, pergalių ir tikros kovos švente. Galime tik patvirtinti – draugystė gerose varžybose stiprėja! Emocijoms nuslūgus, paspaudus vieni kitiems rankas, galima suvalgyti tortą ir pasidalinti žaidimo įspūdžiais specialiai įrengtoje salėje. O gal ir suplanuoti naujas varžybas sekančiai šventei? Tikri Robo arenos kovotojai žino – vienodų švenčių čia nebūna!

Apie kokias kovas mes kalbame? Ar teko kada valdyti tikrą robotą, su juo kovoti prieš kitus robotus specialiai įrengtoje arenoje su balkonu sirgaliams? Rinkti taškus, užkariauti bazes, rasti paslėtpas „super galias“? Įdomiausia tai, kad norint pasiekti pergalę vien gerai šaudyti neužteks. Tai išskirtinai komandinis žaidimas, kuriame visiškai nesvarbu, kaip dalyviai gerai valdo robotą, kaip gerai su juo šaudo. Be komandinio darbo laimėti neįmanoma! Tai žaidimas, kuris išmokys susikaupti, pasikliauti komandos draugais, planuoti, strateguoti.

Mes sakome TAIP pačiai įsimintiniausiai ir labiausiai azartu kvepiančiai gimtadienio šventei. Susitikime Robo arenoje!

  • Robo arena – gimtadienis robotų arenoje
  • Adresas: Kareivių g. 4, Vilnius
  • Telefonas: +37061779092
  • El. paštas: info@roboarena.lt
  • Interneto svetainė: https://roboarena.lt/