Šio gimtadienio vaikai ilgai neužmirš, kadangi šventės atmosferą aktyviai kursime visi kartu. Viskas vyksta su tradiciniu rytų kovos menų ritualu, pagarba sau ir aplinkai. Tikimės, kad vaikai patirs atradimo džiugesį ir pasitikėjimą savimi, dar didesnį norą pažinti save ir savo draugus. Galbūt rytų kovos menų paslaptys yra tai, ko tu taip ilgai ieškojai.

Apranga  – ilgos patogios kelnės (geriau sportinės), sportiniai marškinėliai ir kojinės.

Gimtadienių programos suskirstytos pagal amžiaus grupes:

„Mažieji samurajai ir išdykėliai nindzės“

iki 8 metų

Šis gimtadienis patiks ir mergaitėms, ir berniukams. Šventės metu bus daug naujų nematytų užduočių, judesių ir žaidimų. Nepakartojamas, nuolat sunkėjantis kliūčių ruožas mažiesiems nindziukams ir samurajams. Vaikai mokysis akrobatikos elementų ir išbandys technikas su ginklais. Daug atradimų, dūkimo ir džiugesio, o visa tai kovos menų salėje kartu su profesionaliu Aikido mokytoju. Gimtadienio pabaigoje mažųjų nindzių patikrinimo testas.

„Mes norime, galime ir mums pavyks“

nuo 8 iki 12 metų 

Šventė skirta vaikams ir jaunimui, tinka ir mergaitėms ir berniukams. Puiki ir įtraukianti pramoga, kurios metu dalyviai galės išbandyti naujus kūno judesius, praplėsti savo fizines galimybes ir susipažinti su rytų kovos menais. Šventės metu pakviesime visus dalyvius į nepamirštamą nuotykį, kuriame bus gausu išbandymų ir akimirkų, kai reikės išdrįsti priimti iššūkį ir jį įveikti. Renginio metu bandysime žaisti ir švęsti kartu kurdami užduotis ir sprendimus netradicinių patyriminių žaidimų metu. Šventės pabaigoje visi norintys galės pasitikrinti savo drąsą, susikaupimą ir fizines galimybes taip, kaip tai daroma kovos menų egzaminų metu.

„Aš galiu, tu gali, mes galime“

nuo 12 metų 

Šventė skirta jaunimui, tinka ir mergaitėms ir berniukams. Renginio metu dalyviai, nepriklausomai nuo pasiruošimo lygio, turės galimybę išbandyti ir pasimokyti savigynos judesių ir gudrybių. Žaisime situacijas, kurių metu reikės pastabumo, kūrybiškumo, drąsos ir žinoma draugų palaikymo.

Visi vaikai kartu bandys įveikti užduotis, kuriomis yra tikrinami rytų kovos menų mokiniai, patirs kaip svarbu yra valdyti savo kūną ir dėmesį, norint pasiekti tikslą.

Taip pat norime pasiūlyti, nepaisant amžiaus grupės, sudalyvauti

„Lobio paieškoje“

Labai įdomus ir įtraukiantis visos grupės žaidimas, kurio metu visi dalyviai pagal paruoštas nuorodas ieško paslėpto lobio.

 

  • Aikido mokykla „Aidas“ – gimtadienis su kovos menais
  • Adresas: Studentų g. 45, Vilnius
  • Telefonai: Audronė +370 606 97458; Elena +370 616 18218
  • El. paštai: audrone@aikido-aidas.lt; elena@aikido-aidas.lt
  • Interneto svetainė: https://gimtadieniui.lt/