Žaidimų erdvę „Kvadratinis“ kūrėme galvodami apie vaikus ir tėvus, saugią bei patogią aplinką, kurioje daug kūrybinės ir aktyvios veiklos įvairaus amžiaus vaikams.

Kvadratinis orientuotas į ikimokyklinio amžiaus vaikus, tačiau veiklos ras ir vyresni broliai/sesės, ir net visai maži kūdikiai. Kūdikiams rasite visą reikalingą įrangą, maitinimo kėdutę, sūpuoklę, lavinančius žaisliukus, vystymo staliuką ir reikmenis. Vyresnieji galės smagiai pajudėti žaisdami Xbox žaidimus su kinect konsole atskirame kambaryje. Vaikai čia taip pat ras laipynę; kamuoliukų baseiną; čiuožynę; sūpuokles; piešimo kampelį; virtuvėlę; vaikų biblioteką; stalo žaidimus; kino salę, įrengtą ant laiptų. Mergaitės atras princesių kampelį su daugybe suknelių ir aksesuarų persirengimui, o berniukams sukūrėme kampelį su daug mašinyčių ir traukinukų trasa. Patalpų sienos išdažytos dažais, kurie leis Jūsų vaikams piešti su kreidelėmis tiesiai ant jų.

Tuo tarpu tėvai ras visą reikalingą įrangą, kad būtų patogu suruošti gimtadienio vaišes. Kvadratinis turi įrengtą virtuvę su visais reikalingais stalo indais ir įrankiais, elektriniu virduliu, mikrobangų krosnele, šaldytuvu ir indaplove. Pavaišinsime Jus kava ir arbata.

Tikimės, kad laikas praleistas šioje žaidimų erdvėje paliks pačius šilčiausius prisiminimus ir paskatins atvykti čia dar kartą.

Žaidimų erdvės patalpos įsikūrusios miško apsuptyje, todėl po šventės galite neskubėdami laiką praleisti gamtoje ar šalia esančioje vaikų žaidimų aikštelėje.

  • Kvadratinis – žaidimų erdvė
  • Adresas: Architektų g. 59, Vilnius
  • Telefonas ir el. paštas: +370 61121300; info@kvadratinis.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Kvadratinis-žaidimų-kambarys-vaikų-šventėms-Vilniuje-271542556852682
  • Interneto svetainė: https://www.kvadratinis.lt/