Išskirtinė erdvė Jūsų šventei – Magijos karalystė pačioje Vilniaus širdyje – Vokiečių gatvėje.

Ar išdrįsi priimti Hario Poterio iššūkį?

Sveiki, sveiki burtų, magijos ir kerų mylėtojai! Jūsų istorija prasideda! Neužilgo gausite ilgai lauktą Hogvartso laišką, jog Jūs kviečiamas į pačią paslaptingiausią MAGIJOS mokyklą! Joje išmoksite kerėti, gaminti mikstūras ir gintis nuo tamsiųjų dvasių! Čia gausite savo stebuklingąsias burtų lazdeles ir pavojinguosius nuodus! Bet, kad baigtumėte šią mokyklą – Jūs su savo draugais turite išspręsti daug galvosūkių, surasti paslėptus daiktus, iškoduoti slaptas žinutes ir gauti išėjimo raktus! Nuotykių tikrai netruks!

Intelektuali, edukacinė ir burianti komandiniam darbui pramoga skirta VAIKAMS. Spręsdami įvairius loginius galvosūkius bei užduotis vaikai nuolatos šifruoja kodus, ieško užuominų, rakina paslaptingas dėžutes, atveria slaptas dureles…

Gimtadienio metu prieš žaidimą Magijos kambariuose, vaikus perrengsime Magais ir Burtininkėmis, padarysime teminius makiažus, galėsite pasibūti salytėje. Po žaidimo rekomenduojame pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis, padarysime nuotraukas atsiminimui.

Gimtadienio trukmė 2–2,15 val.

Dalyvių amžius: kambarys skirtas 8–14 metų vaikams.

Gimtadienio šventės kaina: iki 7-ių vaikų – 90 eur, už papildomą vaiką – 12eur

Tik žaidimas (ne gimtadienio programa) trunka 1 val (trumpas instruktažas, žaidimas kambariuose bei nuotrauka išėjus).

Tik žaidimo kaina: iki 5 vaikų – 60 eur, už papildomą vaiką – 12 eur.

Atverk Hario Poterio kambario duris! Slapti kodai, magijos paslaptys ir iliuzijos laukia Tavęs!