Maža Kopa – tai PIRMASIS žaidimų kambarys VILNIUJE net su 6 TONOMIS tikro smėliuko vasariškam ir nepamirštamam jūsų vaikučio gimtadieniui!

• 150 kv. patalpos tik jums – 2 atskiros erdvės: viena erdvė be smėliuko, su stalais vaišėms, tad vaišės yra apsaugotos nuo smėlio ir smėlio- žaidimų erdvė. Sedėdami prie stalo su svečiais visuomet matysite savo vaikus;

• Žaidimų kambarys orientuotas į jaunesnius šventės kaltininkus, labiausiai tinkamas švenčiantiems nuo 1 iki 5 metukų gimtadienius;

• Šventės tik privačios, jokių pašalinių žmonių;

• Daug daug smėlio žaislų, kastuvų, įvairių automobilių, traktorių, lėlių, paplūdimio parduotuvėlė, supynės, palapinė, virtuvėlė su puodais ir įrankiais, smėlio-šviesos stalas pojūčių lavinimui, čiuožykla su burbuliukų baseinu ir atskira mini čiuožyklėlė ir baseinas patiems mažiausiems gimtadienio svečiams! Veiklos pas mus labai daug ir kiekvienas atranda savo!

• Nemokamos vasariškos dekoracijos (havajietiški sijonai, karoliai, palmių lapai, staltiesės) jūsų šventei papuošti, tik atvykus rasite jau paruoštus stalus su staltiesėmis, palmių lapais, tad beliks išdelioti maistą.

–  Patalpose įdiegta naujausia AirCare išmanioji oro valymo sistema, kuri sunaikina 99,99% visų ore esančių bakterijų, virusų ir grybelinės kilmės sporų. Valytuvai, kuriuose įmontuota LED lempa naudoja kelių lygių valymo sistemą – pradžioje išnaikina mikrobus, o vėliau keičia molekulinę oro struktūrą. Tyrimų duomenimis, taip išnaikinama 99,9% visų ore tvyrančių virusų ir bakterijų. Tarp  daugybės patvirtintų virusų, kuriuos padeda pašalinti „AirCare“ oro valymo sistema – yra ir tokie kaip herpes virusas, hepatito A virusas, gripo virusas ir visus šiuo metu labiausiai gąsdinantis koronavirusas.

– Prieš kiekvieną šventę visi liečiami patalpos paviršiai ir žaislai yra kruopščiai dezinfekuojami. Liečiamiems paviršiams (rankenos, kranai ir pan.) naudojami įprasti dezinfektantai, žaislams naudojami vaikams skirtos, nekenksmingos dezinfekcijos priemonės, kurios sunaikina ne tik bakterijas, bet ir virusus (tame tarpe ir koronavirusus).

– Smėlis yra perkamas ir papildomas iš įmonės, kuri tiekia plautą ir sertifikuotą smėlį vaikų darželiams.

– Nors smėlis pagrinde yra užteršiamas šunų, kačių ir laukinčių paukščių, kurie akivaizdu, į mūsų patalpas nepakliūna, smėliui vistiek yra periodiškai atliekami tyrimai, į smėlio zoną yra griežtai draudžiama įsinešti bet kokį maistą ar gėrimus (smėlio zona yra filmuojama), einant į smėlį suaugę turi vilkėti antbačius, kuriais mes pasirūpinsime, vaikai gali būti basi.

– Nuomojama tik PRIVAČIOMS šeimos šventėms!

Pas mus šilta, saugu ir gera būti, tad lauksime Jūsų!

 

  • Maža Kopa – žaidimų kambarys su tikru smėliuku!
  • Adresas: Girulių 14, Vilnius
  • Telefonai: +37060697704, +37063687101.
  • Interneto svetainė: https://www.facebook.com/mazakopa/