Mokslo burtai – spalvingi bandymai, stulbinantys reiškiniai ir daugybė kitų įdomiausių dalykų – kiek teko matyti, tokie gimtadieniai pakeri visus: tiek suaugusius, tiek mažiausius dalyvius.

Todėl, veiklos pradžioje organizuodavęs mokslinius gimtadienius vaikams tik nuo 7-erių metų, Mėgintuvėlis LT, reaguodamas į didžiulį mažųjų susidomėjimą bei tėvų prašymus, šalia programų vyresniems vaikams, sukūrė ir specialiai jauniausiems tyrinėtojams skirtą „Mažojo mokslininko gimtadienį“.

Mėgintuvėlis LT įkūrėja, dr. Renata Česūnienė pastebi, kad vaikų žingeidumas, noras sužinoti vis naujų dalykų didėja ir, kas svarbiausia, tokių vaikų amžius jaunėja. Be to, ši karta nori ne tik stebėti, bet ir pati prisiliesti prie eksperimentų. Visa tai ir dar daugiau ji gali patirti kartu su šauniuoju Mėgintuvėliu: „Mažojo mokslininko gimtadienyje“ vaikai šmaikščiai supažindinami su laboratorijos gyventojais; kadangi tokio amžiaus žmonėms viskas turi būti dinamiška – visą renginį vaikai patys aktyviai dalyvauja eksperimentuose ir patiria mokslo grožį. Juk laboratorija – tai vieta, kur vyksta pokštai ir stebuklai. Tik, kad stebuklus padaryti reikia mokslą išmanyti, – šypsosi Mėgintuvėlis LT ir draugiškai kviečia: „Mokslo virusas plinta! Ateikite ir užsikrėskite juo!“

  • Mėgintuvėlis.lt – chemijos burtai
  • Adresas: Verkių g. 31C, Vilnius. Laisvalaikio terasa, įėjimas C2 arba B1 OUTLET PARK.
  • Telefonas +370 601 72705
  • Interneto svetainė: http://www.megintuvelis.lt/