„Mergaičių SPA“ kviečia švęsti besimėgaujant grožio ritualais!

Gimtadienio šventėje sukaktuvininkė su draugėmis tepsis veido kaukes, pasimėgaus masažinės vonelės kojoms malonumais, išbandys parafino vonelę rankoms, pasidarys šukuosenas, laikinąsias tatuiruotes, nusilakuos nagus.

Į šventę atėjusios mergaitės gauna chalatus, plaukus prilaikančius frotinius lankelius, vienkartines gumines šlepetes, kurias gali pasipuošti blizgančiais kristalais, plunksnomis. Po renginio šlepetes leidžiama išsinešti į namus. Mergaitės gauna gražinimuisi skirtas priemones – veidrodėlį, veido kaukę, rankšluostį, teptuką. Jos nusivalo veidą, teptuku užsitepa kaukę, po kiek laiko rankšluosčiu ją nusivalo. Molio kaukės natūralios, be cheminių priedų, kvapų, pritaikytos vaikų odai

Šventė trunka iki trijų valandų, tiksli trukmė priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir pasirinktų programų.

Šventę koordinuoja renginio vedėja. Ji padeda mergaitėms atlikti grožio procedūras, paaiškina, kaip kiekviena priemonė veikia. Sukaktuvininkė per gimtadienio šventę gali pasidžiaugti ne tik draugių įteiktomis dovanomis, bet ir organizatorių staigmenomis. Jai suteikiama galimybė pasigaminti kvepalus.

Šventės salėje įrengta fotosienelė, prie kurios gimtadienio dalyvės gali rengti fotosesijas. Fotografavimosi vieta gali būti dekoruota balionais, gėlėmis, girliandomis.

Vaišėmis rūpinasi tėvai, o esant pageidavimui tuo gali pasirūpinti šventės rengėjai. Į programą įtraukta ir burbulinės arbatos (Bubble tea) gamyba, o tėveliai ir kiti suaugę svečiai gali pasigaminti kavos.

„Mergaičių SPA“ rengia šventes vaikams nuo 4 iki 16 metų. Maksimalus dalyvių skaičius – 15. Šventėse laukiami ir berniukai – grožio erdvėje yra šachmatų ir žaidimų stalas.

Čia rengiamos ir edukacinės šventės, pavyzdžiui, puokščių kūrimo vakarėliai, Helovino šventė, kalėdinių vainikų pynimo pamokos. Jose gali dalyvauti iki penkiolikos iš anksto užsiregistravusių mergaičių.

Mergaičių SPA Vilniuje  – sužinokite daugiau.

Mergaičių SPA Kaune – sužinokite daugiau.

 

 • Mergaičių SPA – gimtadienis grožio erdvėje
 • Adresas Vilniuje: Lukšio g. 17
 • Adresas Kaune: Vijūkų g. 2 Romainiai
 • Telefonas ir el. paštas: +370 651 42100; suausra1@gmail.com

2 Responses

 1. Vaida
  |

  Sveiki, norėčiau sužinoti kaina liepos 12d.

 2. Gimtadienio mugė
  |

  Sveiki, Vaida, dėl detalesnės informacijos maloniai prašau susisiekti tiesiai su paslaugos organizatoriumi skelbime nurodytais kontaktais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *