Motion Academy rengia nepaprastas šventes, kurias organizuoja studijoje Giraitės g. 2, Klaipėda.

Mūsų šventės ir aplinka pritraukia dėmesį modernumu ir jaukumu. Vienu metu mūsų erdvėje vyksta tik viena šventė, todėl jūs galite jaustis jos šeimininkais. Mes pasirūpinsime visais organizaciniais niuansais, kad jūsų gimtadienis būtų ne tik linksmas, bet ir be rūpesčių. Mūsų studijoje rasite įvairias erdves: virtuvėlę, erdvę vaišėms, didžiulę judriųjų žaidimų ir oro jogos zoną, interaktyvų kambarį.

Šiuo metu vykdome šiuos gimtadienių paketus:

  • Kūrybinis gimtadienis – puikus būdas pažadinti menininko dvasią ir leisti vaikui atrasti tikrąją kūrybiškumo jėgą! Jo metu vaikai dekoruos užrašų knygutes, kurs atvirutes, knygų skirtukus, žais įdomius žaidimus ir suks laimės ratą.
  • Eksperimentų gimtadienis – leis vaikams atrasti stebuklus moksliniais eksperimentais, kurie sužadins jų smalsumą ir kvies į nežinomybės pasaulį. Gimtadienio metu dalyviai atliks įdomius eksperimentus, žais interaktyvius žaidimus bei dalyvaus smagiojoje viktorinoje.
  • Superherojų gimtadienis – kuris iš mūsų nesvajoja tapti tikru superherojumi? Šio gimtadienio metu vaikai lankstys balionus, žais interaktyvius ir judriuosius žaidimus, atliks viktoriną apie gimtadienio kaltininką.
  • Barbės gimtadienis – leis į pasaulį pažiūrėti pro rožinius akinius. Šioje šventėje vaikai apsilankys grožio kampelyje, gamins rožinius gėrimus, žais muzikinius žaidimus, sudoros pinjatą, atliks kūrybinius darbus.
  • Neoninis gimtadienis – dalyviai turės galimybę papuošti veidus ir kūną tamsoje šviečiančiais dažais, padabinti plaukus spalvotais lakais ir žėrinčiais blizgučiais. Diskotekos metu vaikus lydės garsi muzika, lazeriai, šviesos, dūmai, muzikiniai žaidimai.

Visus gimtadienius veda patyrę edukatoriai, kurie užtikrina, kad šventė būtų ne tik linksma, bet ir turininga. Gimtadienių trukmė – 2 valandos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *