Naujausias ir erdviausias Pabėgimo (loginių užduočių ir žaidimų) kambarys VAIKAMS Marijampolėje LAIKO LABIRINTAS!

Įtraukianti pramoga Jūsų VAIKAMS, įdomiai ir kitaip praleisti laisvalaikį! Kad rastų paslapčių raktą, vaikai turės dirbti komandiškai, ieškoti paslėptų daiktų, galvoti, kaip juos panaudoti ir keliauti Laiko labirintu! Erdvus, kupinas elektroninių sprendimų, linksmas ir spalvotas kambarys vaikų šventėms! Vaikai galės gyvai įsilieti į savo mėgiamus kompiuterinius žaidimus ar filmus ir tapti jų herojais! Kovos žvaigždžių karuose, mistika Avatare ar kelionė į miško pasaką – visa tai Laiko Labirinte! Paskubėkite – durys sugrįžti į šį pasaulį amžiams užsivers už 60 min. Ar sugebėsite jas rasti ir ištrūkti?

Didelė erdvė, gausu elektroninių sprendimų ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti!

Gimtadienio programa: vaikai išdažomi norimais personažais, padaromas teminis, tamsoje šviečiantis makiažas, vyksta žaidimas užduočių kambaryje ir vaišės salytėje, kurioje galite praleisti laiką po žaidimo, atsinešti savo vaišes. Atsiminimui padaroma fotosesija tamsoje su įspūdingais makiažais. Trukmė 2-2,15val

Dalyvių amžius: kambarys skirtas 8–14 metų vaikams.

Vieta: – Jaunimo g. 2 (prie IKI parduotuvės), Marijampolė.

Gimtadienio šventės kaina: iki 7ių vaikų – 90 eur, už papildomą vaiką 12 eur.

Tik žaidimas (ne gimtadienio programa) trunka 1,5 val. (trumpas instruktažas, žaidimas kambaryje bei nuotrauka išėjus). Žaidimo kaina iki 5-ių vaikų – 60 eur, už papildomą vaiką 12 eur.

Patartina užsiregistruoti norimą laiką iš anksto!