Pramogų erdvė vaikams „Lobio sala“ – tai jauki, šviesi, su didele meile naujai įrengta vieta Jūsų įsimintinoms šventėms: gimtadieniams, krikštynoms, draugų susibūrimams.

Čia kiekviena detalė apgalvota bei sukurta su didele meile ir šiluma, o kiekviena šventė yra privati, todėl visada jausitės kaip namie.

Pasirūpinome visais reikiamais serviravimo indais, kuriais klientai gali naudotis visiškai nemokamai.

Mūsų erdvėje rasite įdomią ir saugią žaidimų aikštelę su kamuoliukų „jūra“, lipynėmis, čiuožykla, batutu, dar niekur nematytu sraigtasparniu bei kliūčių ruožais. Taip pat turime įrengę karuselę, skirta net nuo metukų, kuria galėsite naudotis taip pat nemokamai. Mūsų erdvėje rasite tik saugius ir kokybiškus žaisliukus, kurie yra labai mėgiami vaikučių.

Šiltuoju metų laiku galima naudotis prie pat patalpų įrengta bendro naudojimo pavėsine bei lauko krepšinio aikštele.
Labai rūpinamės vaikučių ir suaugusiųjų sveikata bei mus supančia aplinka, todėl plovimui naudojame natūralias priemones, dezinfekuojame ir drėkiname patalpas.

Bendradarbiaujame su profesionaliais fotografais, personažais, taip pat siūlome visada šviežius tortus ir kitas vaišes Jūsų stalui. Galime papuošti salę ir vaikučių staliukus pagal pasirinktą tematiką. Mums labai svarbi kokybė, todėl visos papildomos paslaugos teikiamos tik iš patikrintų įmonių, garantuojame tikrai gerą kainą.

Mūsų erdvė geriausiai pritaikyta vaikučiams nuo 1 iki 7 metų, bet čia sau veiklos ras ir vyresni.

Privačios šventės kainos:
I-IV:  2val – 55 eur, 3val – 75 eur;
V-VII: 2val – 65 eur, 3val – 85 eur.

Taip pat išnuomojame pramogų erdvę seminarams, kursams, paskaitoms, dienos pamokėlėms, fotosesijoms ar kitai veiklai (kaina sutartinė).

Mes kiekvieną klientą sutinkame su didele meile! 

  • Lobio sala – pramogų erdvė vaikams
  • Adresas: Eitminų g. 12, Vilnius (Perkūnkiemis, šalia Vakarinio aplinkelio);
  • Telefonas: +370 630 44005
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Pramog-erdv-vaikams-Lobio-sala-236664063405727/
  • Interneto svetainė: http://www.lobiosala.lt/