Šiltai kviečiame švęsti gimtadienius, krikštynas bei kitas privačias šventes jaukioje pramogų erdvėje vaikams „Lobio sala“.

Pramogų erdvėje kiekviena detalė apgalvota bei sukurta su didele meile ir šiluma, o kiekvienas renginys yra privatus, todėl visada jausitės kaip namie.

Lobio saloje rasite įdomią ir saugią žaidimų aikštelę su kamuoliukų „jūra“, lipynėmis, čiuožykla, batutu, dar niekur nematytu sraigtasparniu bei kliūčių ruožais. Erdvėje nemokamai vaikučiai supasi topu tapusia karusele, žaidžia prie natūralaus medžio stalo su traukinukų trasa, virtuvėje „gamina” skanius pietus, iš gigantiškų kaladėlių statosi namus, „daktarai” gydo savo draugus ar tėvelius, o mėgstantys transportą – važinėja motociklais ir mašinytėmis.

Vyresni vaikučiai linksmai bei turiningai leidžia laiką prie didelio futbolo stalo, monopolio, šaškių/šachmatų bei kitų lavinamųjų žaidimų, prie kurių kviečiame prisijungti  ir tėvelius.

Šventės metu nemokamai galėsite naudotis visais reikiamais serviravimo indais (puodeliais kavai/arbatai, stiklinėmis, didelėmis lėkštėmis bei lėkštelėmis tortui, šaukšteliais, šakutėmis, pjaustymo įrankiais, tortine, indais vaisiams ir saldumynams, ąsočiais), virduliu, „Dolce Gusto“ kavos aparatu, mikrobangų krosnele. Kiekvienai šventei nemokamai paruošiame geriamojo vandens ąsotį su kraneliu.

Mažiausiųjų svečių patogumui turime maitinimo kėdutę, gultuką, šokliuką bei stumduką su lavinamąja lenta.

Erdvės patalpose įrengtas vonios kambarys su visomis reikiamomis priemonėmis (vystymo lenta, puoduku, žiedu, palypėjimo kėdute, visomis higienos priemonėmis bei plaukų džiovintuvu).

Šiltuoju metų laiku galėsite naudotis prie pat patalpų įrengta bendro naudojimo pavėsine bei lauko krepšinio aikštele (krepšinio kamuolys yra paruoštas mūsų erdvės svečiams).

Labai rūpinamės vaikučių ir suaugusiųjų sveikata bei mus supančia aplinka, todėl drėkiname patalpas, valymui ir dezinfekcijai naudojame tik saugias priemones. Pramogų erdvėje yra įrengtas vėsinantis, papildomai šildantis bei valantis ir dezinfekuojantis orą jonizatorius, todėl galime garantuoti ypač komfortišką, gaivų ir švarų orą viso apsilankymo metu.

Bendradarbiaujame su profesionaliais fotografais, personažais, taip pat siūlome visada šviežius tortus ir kitas vaišes Jūsų stalui. Galime papuošti salę ir vaikučių staliukus pagal pasirinktą tematiką. Mums labai svarbi kokybė, todėl visos papildomos paslaugos teikiamos tik iš patikrintų įmonių, garantuojame tikrai gerą kainą.

Privačios šventės kainos:
I–IV 2 val – 75€, 3 val – 95€
V–VII 2 val – 95€, 3 val – 115€

Darbo dienomis pramogų erdvės  patalpos išnuomojamos edukacinėms pamokėlėms, seminarams, kursams, paskaitoms, fotosesijoms ar kitai veiklai (kaina sutartinė).

Daugiau informacijos suteiksime telefonu, o daugiau nuotraukų galite pamatyti internetiniame puslapyje www.lobiosala.lt

  • Lobio sala – pramogų erdvė vaikams
  • Adresas: Eitminų g. 12, Vilnius (Perkūnkiemis, šalia Vakarinio aplinkelio);
  • Telefonas: +370 630 44005
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Pramog-erdv-vaikams-Lobio-sala-236664063405727/