ŠARKOS PARKAS – tai vienintelė Lietuvoje esanti Europos tautų tradicinių žaidimų erdvė po atviru dangumi.

Čia nuotykius patirs visi – ramūs ir aktyvūs, rimti ir plačiai besišypsantys, azartiški, mėgstantis gamtą, piknikus ir, žinoma, žaidimus. Turime virš 60 žaidimų stalų (ne stalo žaidimų). Teritorija aptverta ir saugi. Patogiausia apranga – nevaržanti judesių ir atitinkanti oro sąlygas.

Hektaras žaidimų orientuotas į lankytojus nuo penkerių iki šimto metų , tačiau ir jaunesni smalsuoliai turės nemažai veiklos – nuo šėlsmo mažų vaikų zonoje iki puodų orkestro ii linksmos fėjų bei nykštukų paieškos.
Savo šventei galite rezervuoti 25 kv. metrų ploto pavėsinę, pasinaudoti čia esančiomis šašlykinėmis, atsivežti savo vaišes ir įsigyti vietoje ledų.

Šarkos parkas veikia nuo gegužės vidurio iki spalio pabaigos. Vasarą dirbame šeštadieniais nuo 11.00 iki 19.00 val., sekmadieniais nuo 11.00 iki 18.00 val. Švęsti galima ir darbo dieną, tuomet visas parkas keturioms valandoms atitenka tik šventės dalyviams.

Gimtadienių pasiūlymai:

1. Gimtadienis su Šarkos parko animatoriumi
Į paketą įeina pavėsinė, talpinanti iki 30 žmonių (4 val. pavėsinė ir galimybė savaitgalį parke būti iki darbo laiko pabaigos, arba 4 valandas darbo dieną), 1,5 val. animatoriaus programa, prieiga prie elektros pavėsinėje, apsilankymas Kalėdų Senelio vasarnamyje. Visi parke esantys žaidimai, karstynės, lauko batutas.

Kaina: 240 Eur – bendra personažo programa, arba 270 Eur teminė personažo programa (dalyvaujant daugiau nei 12 vaikų programoje papildomai mokama po 9 Eur už kiekvieną vaiką. Vaikai iki 3 metų ir neįgalūs asmenys parke apsilanko nemokamai ir į minėtą skaičių nėra įskaičiuojami). Minėtos kainos galioja iki 45 žmonių kompanijai. Už nedidelį papildomą mokestį gali dalyvauti daugiau svečių. Avansas 50 Eur.

2. Gimtadienis be animatoriaus arba su savo animatoriumi
Į paketą įeina pavėsinė, talpinanti iki 30 žmonių (4 val. pavėsinė ir galimybė savaitgalį parke būti iki darbo laiko pabaigos, arba 4 valandas darbo dieną), prieiga prie elektros pavėsinėje, apsilankymas Kalėdų Senelio vasarnamyje. Visi parke esantys žaidimai, karstynės, lauko batutas.

Kaina: Nuo 90 Eur (iki 12 svečių. Dalyvaujant daugiau žmonių mokama po 6 Eur už kiekvieną papildomą žmogų. Vaikai iki 3 metų ir neįgalūs asmenys parke apsilanko nemokamai ir į minėtą skaičių nėra įskaičiuojami). Avansas 30 Eur.

3. Gimtadienis su pripučiamu batutu
Į paketą įeina pavėsinė, talpinanti iki 30 žmonių (4 val. pavėsinė ir galimybė savaitgalį parke būti iki darbo laiko pabaigos, arba 4 valandas darbo dieną), atskiras tik šventės svečiams skirtas pripučiamas batutas su horizontalia zona bei kalniuku, skirtu užlipti ir nučiuožti, prieiga prie elektros pavėsinėje, apsilankymas Kalėdų Senelio vasarnamyje. Visi parke esantys žaidimai, karstynės.

Kaina: nuo 160 Eur (iki 35 svečių. Dalyvaujant daugiau žmonių mokama po 6 Eur už kiekvieną papildomą žmogų. Vaikai iki 3 metų ir neįgalūs asmenys parke apsilanko nemokamai ir į minėtą skaičių nėra įskaičiuojami). Avansas 40 Eur.

Daugiau informacijos telefonu +370 647 58001, el. paštu sarkosparkas@gmail.com ir https://sarkosparkas.lt/Renginiai/

  • Šarkos parkas
  • Adresas: Molėtų plento 37 km nuo Vilniaus (į Google ir Waze navigaciją tereikia įvesti „Šarkos parkas“)
  • Telefonas: +370 647 58001
  • Facebook: https://sarkosparkas.lt/Renginiai/
  • Interneto svetainė: http://www.sarkosparkas.lt/