ŠVENČIŲ CENTRAS „MAŽASIS GENIJUS“ (MG) – tai jaukus, autorinio dizaino, fantasy stiliaus 100 kv. m. žaidimo kambarys, skirtas vaikų ir šeimos šventėms, moksleivių renginiams.

MG filosofija

Esame įsitikinę, kad smagios pramogos turi būti prasmingos, o mūsų tikslas – ne tik džiuginti bei stebinti, bet ir ugdyti. Todėl centras pripildytas lavinamųjų priemonių pažintinei, protinei, kūrybinei, fizinei veiklai – juk augant visavertei asmenybei, labai svarbu ją lavinti visapusiškai.

MG centro patalpos

Salė žaidimams ir pramoginėms programoms, salė intelektualiai ir kūrybinei veiklai, valgomasis – vaišių stalui, mini-virtuvėlė su indais ir įrankiais (20 žm.), tualetas. Vienu metu gali vykti tik viena šventė. Šalia nėra gyvenamųjų patalpų, tad leidžiama garsiai juoktis!

MG centro įranga

Vaikams: išskirtinis kliūčių ruožas (labirintas) 5-10 metų vaikams, sūpynės ir hamakai, veidrodžių portalas, daugybė atminties lavinimo ir loginio mąstymo žaidimų ant sienos, piešimo siena, žaidimų zona mažyliams.

Paaugliams ir suaugusiems: Sony Playstation 4 Pro, Kinect žaidimai, karaoke, populiariausi stalo žaidimai, galvosūkių kolekcija, optinės iliuzijos, stalas piešimui smėliu ir mozaikai.

MG papildomos paslaugos

Vaikų džiaugsmui pasiūlysime 30 teminių programų ir populiariausius personažus: transformerius Bamble Bee ir Optimus Prime (2,5 m. ūgio), trolius, šunyčių patrulius, Elzą ir besmegenį Olafą, lėles-milžines (2 m. ūgio) ir daugybę kitų.

Paaugliams siūlome neonines diskotekas, vaidmenų žaidimus, programas su nuotykiais (grupėms iki 24 žm.), komandos formavimo renginius klasėms.

MG centro neformalaus ugdymo užsiėmimai:

ROBOTIKOS AKADEMIJA vaikams nuo 5 iki 10 metų (naujos grupės formuojamos nuo sausio mėnesio)
MENŲ TERAPIJOS STUDIJA vaikams nuo 3 iki 9 metų ir jų tėveliams (nauja grupė nuo sausio mėnesio)

Dar keletas faktų apie mus:

• 16 metų patirtis vaikų ir suaugusiųjų renginių organizavimo srityje;
• Mūsų klientai – nuo 1 iki 99 metų;
• Esame miesto centre (Slucko g.3, Vilnius), šalia Žaliasis tiltas.

  • Mažasis genijus – žaidimų kambarys/ gimtadienio šventės/ šventės paaugliams, moksleiviams
  • Adresas: Slucko g. 3, Vilnius. Darbo laikas: I-VII 10:00-21:00
  • Telefonas ir el. paštas: +370 606 02535, info@mgenijus.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/MAASIS-GENIJUS-107116152669039/
  • Interneto svetainė: http://www.mgenijus.lt/