Braškė ir Bebenčiukas – stebuklų kupinas gimtadienis!

Sulčių, vaisių, žalumynų, prieskoninių žolelių ir ledų kokteiliai su šiek tiek magijos ir stebuklų papuoš vaiko gimtadienį ar bet kokią kitą šventę.

Gaivieji kokteiliai – gaminami iš aukščiausios kokybės sulčių, vaisvandenių, šviežių vaisių, uogų, natūralių egzotinių vaisių tyrių.

Žalieji kokteiliai – gaminami iš natūralaus jogurto, vaisių, uogų, riešutų, sėklų, dribsnių, džiovintų vaisių, daržovių, žolelių ir kitų žalumynų.

Sprogstantys ledų kokteiliai – gaminami iš puikiausių ledų, grietinėlės, šokolado, karamelės, kakavos, vafliukų, sausainiukų, pabarstukų ir kitokių skanėstukų.

O gal jums ir jūsų vaikui tiesiog pabodo įprastas gimtadienio tortas? Mes jums turime pasiūlymą – išskirtinį ledų kokteilio tortą!

Į renginį atvykstame su visa reikalinga įranga, taurėmis, kitais priedais ir personalu. Taip pat atsivežame mobilų barą. Kokteilius ir tortą gaminame vietoje.

Šventės kulminacijai siūlome šiek magijos ir stebuklų su jūsų pasirinkto gėrimo piramide su dūmų efektais ir fejerverkais.

Atraktyvi programa – mažieji svečiai labai susidomėję dalyvauja kokteilių gamybos procese – nori išbandyti ir patys pasmulkinti ledą su ledo smulkinimo įranga, kažką išplakti, išmaišyti – tai smagus užsiėmimas, kuris labai pagyvina gimtadienį ar kitą šventę. Galime organizuoti ir jaunųjų kokteilių gamintojų ar ragautojų čempionatą.

Subalansuota vaikams, bet tinka ir suaugusiems!