Artėja jūsų vaiko gimtadienis, vardadienis, ar kita svarbi šventė? Norite, kad ši diena būtų ypatinga?

Kreipkitės į mus ir jūsų svečiai tikrai nenuobodžiaus, o jūs įsitikinsite, kad kūryba neturi ribų. Iš mūsų siūlomos kūrybinių veiklų puokštės tikrai išsirinksite jums patinkančias veiklas ypatingai progai.

Mes organizuojame kūrybinius gimtadienius vaikams, teminius mergvakarius, ruošiame specialias programas įmonėms ir organizacijoms ir linksmas šventes visai šeimai.

Mūsų siūlomi kūrybiniai – edukaciniai užsiėmimai, kuriuos veda kompetetingi Lietuvos menininkai, praskaidrins jūsų organizuojamą šventę ar renginį, ir ilgai įstrigs atmintyje. Vaikai ir renginio svečiai neliks abejingi, nes drauge praleistas laikas, įprasmintas kūrybine veikla bei gera nuotaika, paliks ne tik neišdildomų įspūdžių, bet ir savo rankomis susikurtą meno kūrinį, kuris sukels gerus prisiminimus apie įvykusią šventę ir dar ilgai džiugins jūsų širdis.

Jūsų šventės metu galime surengti nuotaikingą spektakliuką – žaidimą vaikams. Šventę pagyvins įvairios pramogos ar jūsų pasirinktas personažas: Fėja, Indėnas, Kiškis, Pepė Ilgakojinė, Pelytė ir daugybė kitų (galite rinktis iš daugiau nei 30 pasakų ir teminių personažų). Tuomet programėlė ir žaidimai derinami ir parenkami individualiai pagal vaikų amžių, pomėgius ir renginio formatą.

Savo šventę galite organizuoti ir mūsų erdviose, jaukiai įrengtose patalpose (160 kv.m), esančiose pačiame Vilniaus centre, šalia Šarūno viešbučio, Šeimyniškių g. 23, Vilnius.

Jūsų patogumui mes galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.

Šventės kainą apskaičiuojame ir pritaikome kiekvienam užsakymui individualiai, atsižvelgiant į žmonių skaičių, užsiėmimo specifiką, renginio vietą ir trukmę.

Susisiekite su mumis tel. +370 683 03609 arba el. p. info@artoteka.lt ir mes jums suteiksime visą informaciją, patarsime bei atsakysime į jums aktualius klausimus!

 

  • Artoteka – menų studija
  • Adresas: Šeimyniškių g. 23, LT – 09236, Vilnius
  • Telefonas: +370 683 03609
  • El. paštas: info@artoteka.lt
  • Interneto svetainė: http://www.artoteka.lt