Artėja jūsų gimtadienis, vardadienis, mergvakaris, krikštynos ar kita svarbi šventė? Norite, kad ši diena būtų ypatinga?

Kreipkitės į mus ir jūsų svečiai tikrai nenuobodžiaus, o jūs įsitikinsite, kad kūryba neturi ribų. Leiskite sau atsikvėpti ir brangų laiką skirkite sau ir savo artimiems žmonėms. Taupykite savo LAIKĄ ir renginio organizavimo rūpesčius patikėkite mums. Bet kuriame mieste, bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku suorganizuosime Jums IŠSKIRTINĮ RENGINĮ, kurio metu galėsite ne tik atsipalaiduoti, bet ir gerai praleisti laiką.

Mes organizuojame daugiau kaip trisdešimt įvairių krypčių kūrybinių veiklų, meno kursų ir seminarų suaugusiems ir vaikams, kuriuos veda kompetetingi Lietuvos menininkai. Renginio kainą apskaičiuojame ir pritaikome kiekvienam užsakymui individualiai, atsižvelgiant į žmonių skaičių, užsiėmimo specifiką, renginio vietą ir trukmę.

Mes daug metų dirbome, kad šiandien pagaliau galėtumėme pasiūlyti Jums išskirtinį renginių scenarijų – MENINIUS UŽSIĖMIMUS, KURIŲ METU SVEČIAI GALI NE TIK DAUG IŠMOKTI, NEVARŽOMAI KURTI, BET IR PARSINEŠTI NAMO NEIŠDILDOMUS ĮSPŪDŽIUS BEI STIPRŲ POZITYVIOS ENERGIJOS UŽTAISĄ.

Jūsų šentę galime surengti mūsų jaukiose, puikiai įrengtose patalpose Vilniaus senamiestyje. Daugiau informacijos ir patalpų nuotraukas rasite skiltyje „Patalpų nuoma“. Patalpos taip pat tinka seminarams, paskaitoms, verslo susitikimams, susirinkimams, pristatymams, prezentacijoms, įvairiems mokymams, parodoms ar kitiems nedideliems renginiams ar įmonių šventėms. Bendras patalpų plotas 180 kv.m.

Jūsų patogumui galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.

Mes taip pat:
~ organizuojame renginius ir ruošiame ir specialias kūrybinių užsiėmimų programas įmonėms ir organizacijoms;

~ organizuojame kūrybinius gimtadienius vaikams, mergvakarius ir linksmas šventes visai šeimai.

Susisiekite su mumis tel. 8 683 03609 arba el.p. info@artoteka.lt ir mes suteiksime visą informaciją, patarsime bei atsakysime į Jums aktualius klausimus.

 

  • Artoteka – menų studija
  • Adresas: Šeimyniškių g. 23, LT – 09236, Vilnius
  • Telefonas: +370 683 03609
  • El. paštas: info@artoteka.lt
  • Interneto svetainė: http://www.artoteka.lt