Vaikų gimtadieniams siūlome šias programas:

NAUJA PROGRAMA „HAVAJAI“

Tai gimtadienis, kurio metu vaikai keliauja į poilsio rojų – Havajus. Kartu su instruktoriumi vaikai pasipuošia šventiniais havajietiškais
makaronų karoliais, įveikia kliūtis ir surenka kokoso riešutus. Pabaigoje sukaktuvininkas surengia egzotinių havajietiškų kokteilių  vakarėlį ir fotografuojasi su Havajų atributika. Keliaujame kartu į Havajus!

SPORTINIS GIMTADIENIS

Jeigu nenustygsti vietoje, tai šis gimtadienis kaip tik tau. Čia Tavęs laukia pramogos, konkursai, estafetes ir žaidimai, kurie susiję su laipiojimu. Instruktorius supažindins su laipiojimu ir organizuos lipimą. Gyvas, aktyvus gimtadienis tau!

NUOTYKIS UOLOSE

Šio gimtadienio metu ruošiama ekspedicija į uolas, renkamas ekspedicijos vadovas (sukaktuvininkas), dalyviai susipažįsta su įranga, praeina daug kliūčių, susiformuoja stipri komanda, kuri turi vieną tikslą pasiekti „Scala Dream“ viršūnę. Visi dalyviai tampa tikrais laipiotojais ir gauna „tikrų laipiotojų“ diplomus, o sukaktuvininkas pakilnojamas su virve tiek kartų, kiek jam sueina metų. Įdomus nuotykis, pozityvios emocijos!

APLINK PASAULĮ

Šiame gimtadienyje vaikai kartu su instruktoriumi leidžiasi į kelionę aplink pasaulį ir susiduria su gausybe užduočių. Brazilijoje reikia praeiti pro pelkę su krokodilais, o JAV reikia nusifilmuoti komedijoje ir aplankyti daug kitų šalių. Svarbiausias momentas – kopimas į Alpių kalnus. Negana to, sukaktuvininkas kilnojamas su virve – tiek kartų, kiek metų sueina. Visi dalyviai, grįžtant į savo šalį, gauna diplomus.

DŽIUNGLĖS

Keliausime po džiungles ir susitiksime su įvairiais gyvūnais bei bandysime įveikti beždžionių užduotis. Čia svarbiausia turėti greitas kojas, jei kartais reikėtų bėgti nuo gyvatės. Kelionė bus įdomi tiek mažiesiems, tiek didiesiems.

BURBULAI 4–6 METAI

Pradėti laipioti niekada nebūna per anksti. Tai gimtadienis, suteikiantis ir mažiukams galimybę palaipioti. Lipimas į burbuluotą akvariumą, burbulų gaudymas ir kitos linksmos užduotis laukia jūsų. Galiausiai sukaktuvininkas kilnojamas su virve. Tai tikri įspūdžiai mažiesiems laipiotojams. Programa pritaikyta jų gebėjimams ir poreikiams.

Atšvęsk gimtadienį įdomiai ir aktyviai!!!

  • Scala Dream – laipiojimo uolomis centras
  • Adresas: Mainų g. 6, (3 aukštas), Klaipėda, Lietuva
  • Telefonas: +37067227189
  • El. paštas: info@scaladream.com
  • Interneto svetainė: http://www.scaladream.com/