Vaikų gimtadieniams siūlome šias programas:

GIMTADIENIS „HAVAJAI“

Aloha! Teminis gimtadienis „Havajai“ – tai vaikų šventė, kurios metu jie keliauja į rojumi žemėje vadinamą kraštą – Havajus. Renginio metu dalyviai pasipuošia šventiniais havajietiškais makaronų karoliais, įveikia smagias kliūtis ir surenka kokoso riešutus Havajų džiunglėse. Vaikų vakarėlį koordinuoja Scaladream instruktorius, kuris užtikrina linksmybes ir havajietišką nuotaiką!

SPORTINIS GIMTADIENIS

Jeigu nenustygsti vietoje, tai šis gimtadienis kaip tik tau. Čia Tavęs laukia pramogos, konkursai, estafetes ir žaidimai, kurie susiję su laipiojimu. Instruktorius supažindins su laipiojimu ir organizuos lipimą. Gyvas, aktyvus gimtadienis tau!

GIMTADIENIS „EKSPERIMENTAS“

Jei norite atžalai suteikti išskirtinių bei lavinančių potyrių gimtadienio proga, siūlome mokslinį eksperimentą vaikams! Tai edukacinė gimtadienio programa, kurioje dalyviai sužinos kas yra anglies dioksidas (CO2) ir kaip ši medžiaga reaguoja su oru arba metalu.

Eksperimentai saugūs. Jubiliatas ir gimtadienio svečiai, kartu su instruktoriumi, atliks bandymus su sausu ledu, iš arti pamatys, kaip sublimuojasi anglies dioksidas. Taip pat šventės dalyviai lips į aukštą sieną ir pereis džiunglių ruožą. Svečiai kilnos jubiliatą tiek kartų, kiek jam suėjo metų, tačiau šįkart ne ant kėdės, o su virve aukštoje sienoje!

GIMTADIENIS „APLINK PASAULĮ KITAIP“

„Aplink pasaulį kitaip“ tai edukacinis vaiko gimtadienis, kurio metu dalyviai sužinos faktus apie įvairias pasaulio šalis. Kiekvienoje šalyje, į kurią Jūsų atžala „keliaus“ su draugais ir instruktoriumi, turės atlikti užduotis susijusias su sužinotu faktu. „Šveicarijos Alpėse“ jie taps tikrais alpinistais – lips į aukštą sieną bei patirs daug nepamirštamų nuotykių. Taip pat gimtadienio metu vaikai sužinos ir įsimins pasaulio šalių į kurias „keliaus“ vėliavas. Tad bus ne tik smagu, bet ir įdomu!

DŽIUNGLĖS

Keliausime po džiungles ir susitiksime su įvairiais gyvūnais bei bandysime įveikti beždžionių užduotis. Čia svarbiausia turėti greitas kojas, jei kartais reikėtų bėgti nuo gyvatės. Kelionė bus įdomi tiek mažiesiems, tiek didiesiems.

GIMTADIENIS „ALL INCLUSIVE“

Tai gimtadienis kur Jums nereikia rūpintis papildomai. Užtenka paskambinti mums ir užsakyti gimtadienį „All inclusive“ į kurį įtraukta:

Programa parinkta pagal vaikų amžių;/Instruktorius/Vieta vaišiems/Kava/arbata (15 vnt)/Ledai vaikams;/Vandens ąsočiai;/Sultys vaikams;/Vaisių rinkinys;/Tortas (iki 2,5 kg)*;/Fotografas;/Veido piešimas;/Serviravimas ir dekoravimas;/Laipiojimo įranga;/Pinjata;/Diplomai;/Dovanėlės vaikams.

BURBULAI 4–6 METAI

Pradėti laipioti niekada nebūna per anksti. Tai gimtadienis, suteikiantis ir mažiukams galimybę palaipioti. Lipimas į burbuluotą akvariumą, burbulų gaudymas ir kitos linksmos užduotis laukia jūsų. Galiausiai sukaktuvininkas kilnojamas su virve. Tai tikri įspūdžiai mažiesiems laipiotojams. Programa pritaikyta jų gebėjimams ir poreikiams.

„POPIT party“

Labai populiarus ir madingas POPIT žaisliukas, kuris suteikia be galo daug džiaugsmo vaikams. O jeigu visa šventė praeina su POPIT tematika ir žaidimais – dvigubas džiaugsmas!

„POPIT party“ – naujai sukurta programa jūsų atžalai, kuri pradžiugins, nustebins ir suteiks pozityvių emocijų.

Gimtadienio programa skirta: 6–8 metų vaikams
Šventinės programos trukmė: 2,5 valandos
Gimtadienio kaina: 150 eurų

Su savimi vaikai paima namo savo gamybos šokoladinius „popitus“. Jubiliatą iškilmingai kilnojame su virve!

„POPIT party plus“

Įtrauktas POPIT tortas (skonis derinamas atskirai) bei garuojantys kokteiliai!

Gimtadienio programa skirta: 6–8 metų vaikams
Šventinės programos trukmė: 2,5 valandos
Gimtadienio kaina: 200 eurų

Su savimi vaikai paima namo savo gamybos šokoladinius „popitus“. Jubiliatą iškilmingai kilnojame su virve!

Atšvęsk gimtadienį įdomiai ir aktyviai!!!

Prie kiekvieno gimtadienio galima papildomai užsakyti serviravimą, tortą, ledų desertus, veido piešimą, fotografą.

Ir, žinoma, paruošime gimtadienio kvietimus – teliks juos išdalinti vaikams!

  • Scala Dream – laipiojimo uolomis centras
  • Adresas: Mainų g. 6, (3 aukštas), Klaipėda, Lietuva
  • Telefonas: +37067227189
  • El. paštas: info@scaladream.com
  • Interneto svetainė: http://www.scaladream.com/