Nuomojame profesionalius pripučiamus batutus vaikams Vilniuje ir kituose miestuose (Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir t.t.).

Visų nuomojamų pripučiamų batutų dydžius, kainas bei taikomas akcijas rasite mūsų tinklalapyje www.batutunuoma.com!

Su mūsų nuomuojamais spalvingais PRIPUČIAMAIS BATUTAIS sukursite nuostabią šventę savo vaikams! Mūsų batutai yra spalvingi bei įdomaus dizaino, todėl vaikai jais ypatingai žavisi!!!

Vilniuje ir 20 km. nuo Vilniaus miesto centro batutų pristatymas nemokamas!!! Taikomos nuolaidos užsakymams darbo dienomis, taip pat klientams patiems pasiimant ir grąžinant batutus!

Jeigu iškilo klausimų, kurį batutą išsirinkti planuojamai šventei, skambinkite mums telefonu +370 607 60090 ir mes jums patarsime batuto modelį, atsižvelgdami į šventėje dalyvausiančių vaikų amžių, skaičių, vaikų „patirtį“ pramogaujant ant batutų ir kt. svarbias detales.

Mes visada galvojame apie saugumą, tai – mūsų prioritetas, būtent todėl MŪSŲ NUOMUOJAMI PRIPUČIAMI BATUTAI YRA TIK PROFESIONALŪS, skirti komercinei veiklai, t.y. pagaminti iš ilgaamžio, atsparaus ugniai, 3-jų skluoksnių aukščiausios kokybės PVC tarpaulino. Dėl savo aukštos kokybės šie batutai yra maksimaliai patvarūs, nesubliūkštantys, naujausio dizaino ir atitinka griežčiausius saugumo reikalavimus.

JAU TURIME ŠIAM SEZONUI NAUJŲ, GRAŽIŲ IR SMAGIŲ BATUTŲ, kuriuos pirmieji gali įvertinti Jūsų vaikučiai! Taikome DIDELES NUOLAIDAS praėjusių metų batutų modeliams! ! Rezervuokite jau dabar skambindami telefonu +370 607 60090!

  • Batutunuoma.com – pripučiami batutai Jūsų šventėms!
  • Telefonas: +370 607 60090
  • El. paštas: info@batutunuoma.com
  • FB paskyra: Batutų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje
  • Interneto svetainė: http://www.batutunuoma.com