Kviečiame švęsti gimtadienį Haskių kaime! Jūsų laukia Neries ir pušyno apgaubtas Žalgirio kaimelis, kurio trobos iki šiol kūrenamos krosnimis, o vanduo semiamas iš šulinių. Senovinėje sodyboje iš naujo atrandamas gamtos žavesys. Atvykti į sodybą paprasta: nuo Vilniaus mus skiria 37, Kauno – 70, Kernavės, Trakų – 20, Vievio – vos 12 km.

Gimtadienio programos

GIMTADIENIS SU SIBIRO HASKIAIS

Gimtadienio programa ideali tiems, kurie nerimauja, jog vaikai praleidžia per daug laiko virtualiame pasaulyje ir per mažai – tikrame. Labai draugiški, energingi, žaismingi, pliušinius žaislus primenantys haskiai kviečia kartu pasilinksminti bet kurio amžiaus vaikus. Dalyvių laukia pasivažinėjimas šunų kinkiniu.

GIMTADIENIS SU INDĖNAIS

Kviečiame vaikus persikelti į laukinių prerijų platybes, kur karaliauja raudonodžių gentys. Jus pasitiks indėnų vadas „Bėgantis Vilkas” kuris nuves Jus į indėnų palapinę – Tipi. Oficialiai pripažinti indėnais ir įkvėpti bendros savo genties dvasios praleisite laiką gryname ore, regioninio parko apsuptyje.
Indėnus ir šunis sieja neįtikėtinai tvirta draugystė. Todėl vos atvykę vaikai supažindinami su vietoje nenustygstančiais keturkojais gyventojais – kinkomaisiais šunimis.

  • Gimtadienis su haskiais ir indėnais – Nuotykių akademija
  • Adresas: Žalgirio kaimas, Vievio sen., Elektrėnų sav.
  • Telefonas: +37065558666
  • Interneto svetainė: http://www.nuotykiuakademija.lt