vaikų ir paauglių gimtadieniai lauke laivai dinozaurai elniai ir kitos įdomybės

Vaikų ir paauglių gimtadieniai lauke – laivai, dinozaurai, elniai ir kitos įdomybės!

Vaikų gimtadieniai lauke pastaraisiais metais buvo viena nedaugelio galimybių atšvęsti išsvajotą šventę su draugais. Ir nors dabar vėl galime švęsti laisvai, šiltajam metui įsibėgėjant, dažnas renkamės šventes gryname ore – juk jos turi galybę privalumų. Gerokai daugiau erdvės, lauko žaidimai, didesnė pramogų įvairovė, galimybė pasidžiaugti buvimu gamtoje. Bene vienintelį gimtadienių po atviru dangumi trūkumą – nenuspėjamą orą, švenčių organizatoriai paprastai yra išsprendę paruošdami patogias palapines, stogines ar kambarius. Dažnu atveju, švęsti galima net ir žiemą. Taigi, mums telieka prisiminti seną posakį apie tinkamą aprangą ir galėsime neabejoti – šventė lauke bus puikus pasirinkimas.

O dabar plačiau apie vieną iš paminėtų privalumų – didelę įvairovę pramogų. Kokios jos?

Gyvūnai. Didžioji dalis pasiūlymų švęsti su kailiniuotais bičiuliais – gryname ore. Nieko keisto, juk vargiai įsivaizduotume po žaidimų kambarį maklinėjantį… elnią. O būtent jį, ir ne vieną sutiksime „Elnių SPA“ nuostabios gamtos apsuptyje prie Kernavės. Šalia elnyno – didžiulė prižiūrėta pieva, mišku kvepiantis oras, gamtos garsai. O svarbiausia – vaikų džiaugsmas lakstant basomis vasarą ar leidžiantis su rogutėmis nuo kalniuko žiemą. Švenčiančių laukia jauki laužavietė, kėdės, stalai, šašlykinė, visi grilio reikmenys, vaikų tinklinis bei 3 ha erdvė vaikų improvizacijoms. Ir, žinoma, taurieji elniai! Gimtadienio edukacijoje – pažintis su šiais įspūdingais gyvūnais bei jų maitinimas iš rankų, netikėti pasakojimai ir ragų kolekcija. Norint, papildomai galima rinktis ekskursiją su vedliu į sengirę. Aplankyti galiūnų ąžuolų, įgyti naujų žinių apie gamtą ir istoriją, įsikrauti nepaprasta šios ypatingos vietos, kurioje tiesiog gera būti, energija. Plačiau apie gimtadienius „Elnių SPA“– skaitykite čia.

Jei nuo senąja istorija alsuojančios Kernavės pasuksime Vilniaus link, vaizdingame Neries regioniniame parke rasime kitus gyvūnus, pasiruošusius švęsti kartu su vaikais. Kiek mažesnius, spindinčiomis akimis, kaip ir elniai, nekantraujančius lėkti rogių ar ratelių kinkinyje. Haskiai. Labai draugiški, energingi, žaismingi ir mieli šunys. Švenčiantiems Haskių kaime – didžiausiame Lietuvoje haskių ir kinkomų šunų veislyne – pažintis net su dvidešimčia įspūdingos išvaizdos ir charakterio šunų. Veislyno darbuotojai įtraukiančiai supažindina su haskių gyvenimu bei šunų kinkinių sporto rūšimis, parodo tikras ekspedicines roges bei kitą sportinę įrangą. O smagiausia, kad vaikai viską gali išbandyti patys – saugiai bendrauja su šunimis, mokosi savarankiškai juos kinkyti ir leidžiasi į nepamirštamą kelionę šunų kinkiniu! Tokia šventė turi ir mažiau akivaizdų, tačiau labai puikų privalumą. Ji ne tik dovanoja aktyvų ir smagų poilsį gamtoje, bet ir moko mažuosius atsakomybės, tinkamo elgesio su gyvūnais, bendravimo. Plačiau apie „Nuotykių akademijos“ gimtadienius su haskiais – skaitykite čia.

Šalia Kauno įsikūrusi „Vilko daina“ vaikų šventes taip pat pradeda nuo klausimo, kaip tinkamai bendrauti su gyvūnais. Gauruotų haskių draugijoje čia sukasi ir keletas mažesnių šunelių bei jų draugė katė Pepė Ilgakojinė, aptvaruose šmirinėja vištos ir gaideliai, o viską akylai stebi simpatiškos naminės pelėdos. Susipažinę su dainuojančiais vilkais, vaikai kartu su jais keliauja į žygį, kur išbando bėgimo su šunimis įrangą. Grįžę ir pasistiprinę, tęsia nuotykius pagal iš anksto pasirinktą programą – ieško lobio, tampa indėnais, atlieka miškinio paruoštas užduotis ar keliauja po naktinį mišką. Galiausiai žaidžia aktyvius kontaktinius žaidimus su šuneliais bei visi kartu sudainuoja vilkišką sveikinimą. Gimtadienio pasibuvimas sodyboje trunka 3 valandas. Šiltuoju metų laiku vaišėms paruošta apie dvidešimt žmonių talpinanti pavėsinė, o šaltuoju – panašaus talpumo tipi stiliaus palapinė su ugniakuru. Jame, arba kepsninėje, galima išsikepti ir gimtadienio patiekalus. Plačiau – skaitykite čia.

O pajūrio krašte švenčiančių vaikų laukia… 50 gigantiškų, riaumojančių dinozaurų! Tarp Klaipėdos ir Palangos veikiantis DINO parkas Radailiai paruošė 4 įtraukiančias gimtadienio programas. Jose tiek visko įdomaus: vaikščiojimas kojūkais, sapnų gaudyklių gamyba, lobio paieškos, klajonės nuotykių labirintuose, kompasai, žemėlapiai, medinės klumpės ir galybė kitų smagybių. Visose programose dalyvauja animatorius, kuris papuošia šventės dalyvius piešiniais ant veido arba laikinomis tatuiruotėmis, o sukaktuvininką pasveikina didelis minkštas dinozauras, įteikdamas jam diplomą. Programai pasibaigus, po visą parko teritoriją išsilakstę dinozaurai kviečia nerti į 8 hektarus pramogų. Parke šėlti galima visą dieną. Apverstas namas, 5D kinas, karuselės, batutas, lazerių erdvė-šaudykla, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai, elektromobiliai, laipiojimo trasa, mini zoo, šikšniukų kalva ir nykštukų miestelis – net galva sukasi nuo veiklų įvairovės. Plačiau apie gimtadienį tarp dinozaurų skaitykite čia.

Gimtadienis po atviru dangumi galimas ne tik gamtoje! „Gatvės gyvos“įtraukiančios ekskursijos ir orientaciniai žaidimai kviečia švęsti tyrinėjant senamiestį. Vilniaus arba Kauno. Juk šie miestai apipinti įdomiausiomis istorijomis – jų skrynia ir atveriama gimtadieninės ekskursijos metu. Čia skirtingus amžius menantys senieji pastatai tampa šventės dekoracijomis, o skulptūrose įamžinti herojai – garbingais svečiais, pasakojančiais netikėčiausias istorijas. Ekskursijoje vaikai leidžiasi į pažintį su svarbiausiais senojo miesto objektais, tyrinėja slapčiausias gatveles ir kiemelius, o pasitelkę garsus, kvapus, skonį bei įtraukiančius žaidimus, pažįsta miesto architektūros ir kultūros turtus. Sukaktuvininkų laukia staigmenos, linkėjimai, lobio paieškos bei netikėtos užduotys! Kūrybiška, atraktyvi, turininga, šmaikšti ir labai įdomi gimtadienio šventė, padedanti vaikams ir jaunimui susidraugauti su savo miestu, geriau jį pažinti ir labiau vertinti. Plačiau apie „Gatvės gyvos“ gimtadienius vaikams skaitykite čia.

Žaidimai, žaidimai! Riedėdami nuo Vilniaus Molėtų plentu, rasime vienintelę Lietuvoje Europos tautų tradicinę žaidimų erdvę po atviru dangumi – „Šarkos parką“. Čia nuotykius patirs visi – ramūs ir aktyvūs, rimti ir plačiai besišypsantys, azartiški, mėgstantys gamtą, piknikus ir, žinoma, žaidimus. Visas hektaras neregėtų negirdėtų žaidimų, išdėstytų saugioje, aptvertoje parko teritorijoje. Gimtadienio šventę galima papildyti ir smagiomis, originaliomis edukacijomis. Norite daugiau sužinoti apie raganas? O gal apie fėjas? Ar apie Kalėdų Senelį? Taip taip, „Šarkos parke“ yra jo vasaros rezidencija, viliojanti leistis į pažintines keliones po pasaulio kalėdines tradicijas. Čia ir jaukus Nykštukų slėnis bei įdomioji Raganų kalva. Gimtadienio šventei galima rezervuoti 25 kv. metrų ploto pavėsinę, pasinaudoti čia esančiais griliais, atsivežti vaišes, arba vietoje įsigyti greitų užkandžių, ledų, kavos. Plačiau – skaitykite čia ir žiūrėkite žemiau edukacijas pristatančiuose video.

 

 

Kai švęsti lauke susiburia daugiau vaikų, jiems apjungti puikiai tinka komandinis žaidimas. „Miesto pramogos“ 10 metų kuria džiaugsmingus šventės įspūdžius, organizuodami Laser Tag žaidimus gryname ore. Tai nuotaikinga pramoga be skausmo, mėlynių ir pykčio, tinkama visiems aktyviems žmonėms nuo 7 metų amžiaus, nereikalaujanti nei specialios aprangos, nei įgūdžių ar fizinio pasiruošimo. Galimybės čia visų vienodos – merginų komandos dažnai nugali vaikinų komandas, o vaikai kaip lygus su lygiu rungiasi su savo tėvais. Azartas, puikios emocijos ir aktyvus judėjimas gryname ore visais metų laikais. Lietus ar sniegas? Laser Tag žaidimui tai tik papildomi smagūs įspūdžiai ir juoko porcija. „Miesto pramogos“ žaidimą rengia miško aikštelėje Antakalnyje, Vilniuje, arba Saidės pažintiniame take šalia Grigiškių. Plačiau skaitykite čia.

Azartiškas emocijas dovanoja ir „ShadowSong“ organizuojama Lankininkų kova – kitas smagus komandinis žaidimas, savo paprastumu bei saugumu tinkantis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaidimo tikslai panašūs kaip ir lazerių mūšyje gamtoje – eliminuoti priešininkų komandos narius, pelnyti daugiau taškų, pagrobti priešo vėliavą. Žaidimo metu naudojami lankai ir specialios strėlės bukais minkštais antgaliais – žaisti neskausminga, o po žaidimo nelieka šovinių ar dažų pėdsakų. Jokios specialios aprangos – tereikia apsirengti judesių nevaržančiais drabužiais ir juos papildyti organizatorių duodamu šalmu. Komandinis darbas, koordinacija, momentinis kritinis mąstymas – visa tai apjungia ši smagi lauko pramoga. Ir, žinoma, vikrumas bei greitis – žaisdamas gali išvengti į tave skriejančios strėlės ir jei esi pakankamai „kietas“ netgi ją sugauti ore! „ShadowSong“ Lankininkų kovą gali surengti įvairiose lauko erdvėse, taip pat ir atvykti į jūsų pasirinktą vietą. Plačiau – skaitykite čia.

 

 

O gal plaukiam?! Iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Uostadvario, Rusnės ir Drevernos uostų plaukiantys „Jovilos“ laivai siūlo įvairias programas šventėms – tiek pusdienio išvykas, tiek poros valandų pasiplaukiojimus, pripildytus aktyvių muzikinių žaidimų, veidukų piešimo, kūrybinių užduočių, torto ceremonijos ar balionų lankstymo. Smaližiams – kukurūzų spragėsių, cukraus vatos aparatai, šokolado fondiu programa. Švenčiant laive galima susitikti net ir mėgstamą personažą – kiaulytę Pepą, Elzą, Mikę Pūkuotuką, Supermeną ar Žmogų Vorą. Plaukiančios šventės gali būti papildytos edukacinėmis programomis Juodkrantėje arba Nidoje, dalyvaujant profesionaliems gidams. Pačiuose laivuose organizatoriai taip pat siūlo įvairias programas bei žaidimus. Plaukiantiems iš Klaipėdos į Juodkrantę – pasiūlysime linksmą pažintinį žaidimą Juodkrantėje „Fotomedžiokė“. Interaktyvių žaidimų mėgėjams pristatome komandinę pramogą Juodkrantėje arba Nidoje su GPS imtuvais. Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, garso aparatūra. Priklausomai nuo pasirinktos programos, renginiui gali būti pritaikytas specialus maisto meniu ir suteikiamos aptarnavimo paslaugos. Ir, žinoma, saugumas – vaikų šventėms parenkami poreikius ir prioritetus atitinkantys, savo išplanavimu saugūs laivai. Plačiau apie šventę laive skaitykite čia.

Nuotraukos: „Elnių SPA“, „Nuotykių akademija“, „Vilko daina“, „DINO parkas Radailiai“, „Gatvės gyvos“, „Šarkos parkas“, „Miesto pramogos“, „ShadowSong“, „Jovila“.

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *