vasaros stovyklos 2022 ką įdomaus galime rinktis

Vasaros stovyklos 2022 – kas šiemet įdomaus?

Išsvajota vasara jau čia pat – šiais metais ji grįžta su visa šaunia stovyklų įvairove. Įtraukiančios veiklos, nauji draugai, kūryba, sportas, gamta, tyrinėjimai ir atradimai – kad vaikai ir jaunimas smagiai pailsėtų, iki soties atsidžiaugtų šiltojo metų laiko pramogomis ir ūgtelėtų savo vidumi. Pažvelkime iš arčiau į kelias skirtingas atraktyvias vasaros stovyklų 2022 programas:

Dienos stovykla gyvūnų mylėtojams! „Vilko daina“ skirta pradinukams, trokštantiems pabūti gamtoje su gyvūnais, mokytis tinkamo elgesio su jais. Bet dar nenorintiems atsiskirti nuo namų visai savaitei. Kiekvieną rytą stovyklautojai išvyks iš Kauno, o vakarop grįš kupini įspūdžių. Kasdieniai žygiai su šuneliais, maudynės, gražiausių apylinkių lankymas, pažintys su įvairiomis gyvūnų rūšimis ir net skaitymo įgūdžių lavinimas padedant gauruotiems klausytojams. Vaikai mokysis dresuoti šunelius, kurs, žais indėnus ir aplankys draugiškų didesnių gyvūnų ūkį. Paskutinę naktį, visi norintys galės likti nakvoti didelėje tipi stiliaus palapinėje su vadovais, kurti laužą, žaisti žaidimus, keliauti į naktinį žygį stebėti jonvabalių. Vakaroti prie laužo galima bus ir be nakvynės. „Vilko dainoje“ stovyklaujama mažomis grupelėmis, iki 18 vaikų vienoje pamainoje. Pusryčiai, priešpiečiai ir pavakariai kremtami vietoje arba žygiuose, o pietauti vykstama į kavinę. Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

Draugiškų šunų būrys – beveik 30 haskių! – vaikų dairosi ir „Nuotykių akademijos“ stovykloje. Tik ši stovykla stacionari – stovyklautojai visai savaitei persikelia į nuostabų mišką, kur karaliauja šunų gentys, o gyvenimas harmonijoje su gamta kelia iššūkius ir brėžia naujus tikslus. Vien ko verti žygiai vaizdingame Neries regioniniame parke! Tarp jų ir orientacinis žygis su šunimis, plaukimas plaustais Nerimi, pažintiniai tyrinėjimai ir net ekstremalus naktinis žygis. Vaikų dienos čia užpildomos aktyviais komandiniais lauko žaidimais, rungtynėmis, linksmomis vakaronėmis prie laužo, bendravimu ir mokymųsi pasirūpinti šunimis. „Nuotykių akademijos“ stovykloje puikiai dera gyvenimas gamtoje ir mums įprasti patogumai. Vaikai gyvena jaukiuose sodybos kambariuose, čia įrengti dušai ir tualetai, 4 kartus per dieną maitinama šviežiai ruošiamu maistu. Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

 

Vandens pramogos – vienas geidžiamiausių vasaros džiaugsmų. „Vichy“ vandens parko stovykla siūlo vaikams mėgautis jomis nuo ryto iki vakaro! Visa jūra pramogų ir smagiausių įspūdžių vandenynas: linksmos maudynės, saugaus elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą Multikino ir Delfi sporto centrą bei daug kitų atrakcijų! Stovyklos metu vaikai galės tapti net ir povandeninio pasaulio tyrėjais! Norinčių laukia tamsaus tunelio ir krioklio tyrinėjimas su nardymo įranga bei prožektoriumi. Nėrimo metu vaikui suteikiama galimybė įveikti apie 100 metrų distanciją esant upės srovėms, sūkuriams ir kriokliams, suteikiantiems povandeninei odisėjai tikroviškumo ir ekstremalumo.
Kasmetinė vandens parko vasaros stovykla šiemet veiks nuo birželio 13 iki rugpjūčio 26 dienos. Registracija į stovyklą – čia.

 

dienos stovykla pradinukams vandens pramogos vilnius

Vaizdingame Molėtų krašte įsikūrusi keturių ežerų supama Aikido mokyklos „Aidas“ stacionari stovykla. Vienas pagrindinių jos tikslų – rytų kovos meno praktikavimas ir tobulinimas seminare ir papildomose treniruotėse su asmenine priežiūra. Tačiau ne mažiau svarbūs ir sveiko gyvenimo būdo propagavimas, gyvosios gamtos pajautimas, augančio žmogaus pasaulėžiūros plėtimas. Vaikai ir jaunimas čia mokosi ugdyti charakterį bei bendravimo įgūdžius ir, žinoma, tiesiog ilsisi pilnais plaučiais traukdami į save gryną miškų orą ir vasaros nuotykius. Žygiai gamtoje, puiki edukacinė programa ir linksmos vakaronės! Visa tai – koja į koją su sveikos gyvensenos įgūdžių formavimu, profesionaliais vadovais, saugumu ir priežiūra 24 valandas per parą, pilnaverčiu ir subalansuotu maitinimu 4 kartus per dieną.
Stovykla rengiama keliomis atskiromis pamainomis vaikams ir jaunimui, o vaikai iki 10 metų, gali ją rinktis ir kaip dienos stovyklą. Plačiau apie stovyklą – čia.

 

Dienos stovykla Palangoje – kol tėveliai dirba ar poilsiauja, vaikai kviečiami pramogauti studijoje „Labas, jūra“. Antrus metus veikianti studija šiai vasarai paruošė visą pluoštą veiklų vandenyno tema, stovyklautojų laukia pažintys su įvairiomis meno formomis, STEAM veiklų įvairovė, Palangos meno galerijų, gintaro dirbtuvių ir įvairių edukacijų lankymas. Gelbėjimo stotyje mažieji sužinos apie saugų elgesį paplūdimyje, o kiekvieną penktadienį švęs smagius vakarėlius.
Palanga keri savo gamta, todėl daug laiko vaikai praleis keliaudami gryname ore ir besidžiaugdami nuostabiu pajūrio kraštu. Studijos mokytojai – patyrę savo srities profesionalai, energingi, kupini idėjų ir meilės vaikams. Ypač kokybišku mažųjų maitinimu rūpinsis restoranas „Roko virtuvė“.
„Labas, jūra“ stovykloje galima praleisti tiek vieną dieną, tiek visą vasarą – nuo birželio 20 iki rugpjūčio 12 dienos. Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

Dienos stovykla meniškoms sieloms – nerti į magišką kūrybos pasaulį kviečia menų studija „Artoteka“. 7–12 metų vaikų čia laukia penki kūrybiniai-edukaciniai užsiėmimai. Kiekvienoje pamainoje jie vis kiti: tapyba ant vandens ir šilko, mozaikos žibintų dirbtuvės, spalvoto smėlio mandala, viržglazūrinis piešimas ant puodelių, aitvarų gamyba, kaleidoskopų dirbtuvės, stiklo papuošalų gamyba, sieninių laikrodžių dirbtuvės ir draugystės apyrankių pynimas.
Atitrūkę nuo kūrybos, stovyklautojai keliaus į pažintines išvykas, kurios kiekvienoje pamainoje taip pat keisis – interaktyvi paroda „Future Live“, Planetariumas, Robotikos mokykla, plaukimas upe su barža, Mo muziejus, iliuzijų kambarys, Energetikos ir technikos muziejus, Nacionalinė dailės galerija, Pinigų muziejus, batutai, boulingas – aibė įspūdžių garantuota!
Kūrybines veiklas ir išvykas „Artotekos“ stovykloje papildo komandiniai žaidimai, skaitymo valandėlės, aktyvios veiklos lauke, muzikavimas bei muzikinio pasirodymo tėvams parengimas. Plačiau apie stovyklą – šioje nuorodoje.

 

Riedlentės! Vienuoliktasis „Kablio“ skateparko dienos stovyklos „Skate & Fun camp“ sezonas miško apsuptyje Saulėtekyje – puikus pasirinkimas pradedantiems riedlentininkams bei norintiems pažinti riedlenčių sportą. Taip pat ir pažengusiems, trokštantiems treniruotis ir gilinti žinias šio sporto srityje. Pagrindinis dėmesys riedlentėms – riedlenčių ir longboardų treniruotės, perdirbimo dirbtuvės, grip tape art užsiėmimai, viktorina ir geriausių filmų apie šį sportą peržiūros – „Kablio“ stovykloje derinamas su kitomis populiariomis veiklomis ir pramogomis. 7–16 metų stovyklautojų laukia „Lazerių Poligonas“, „Wake Spot“ vandenlenčių parkas, „Skypark“ batutų parkas, „Bonobo“ kalnų laipiojimo centras. Turininga ir įtraukianti programa, o kur dar nauji bendraminčiai draugai, kūrybingi stovyklos vadovai ir profesionalūs mokytojai. Įspūdžiai nuo ryto iki vakaro – tik gaudyk!
Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

Vasara su LEGO! „Bricks4Kidz“ dienos stovyklose jaunieji konstruotojai kurs ir žais su nuostabiaisiais LEGO, atliks eksperimentus ir aktyviai leis laiką lauke. Vadovaujami patyrusių mokytojų, vaikai tyrinės įdomiuosius inžinerijos ir architektūros pasaulius, konstruos specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz modelius ir žais LEGO žaidimus. Stovyklos programos sukurtos pagal vaikų gebėjimus, atsižvelgiant į amžių. Jos rengiamos 4–6; 6–9 ir 9–12 metų vaikams.
Nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pabaigos stovyklos vyks Vilniuje, Kaune, Kauno rajone, Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Marijampolėje ir Panevežyje, Šilutėje ir Nidoje. Plačiau skaitykite čia.

Žingeidiems vaikams – „Mažosios Medicinos mokyklos“ dienos stovykla. Šiemet ji vyks net 10 miestų ir pasiūlys 7 temas, skirtas sudominti vaikus medicinos mokslu, o taip pat ugdyti jų dėmesį savo sveikatai. Stovykla organizuojama 5–15 metų vaikams ir siekia įkvėpti meilę mokslui, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir domėjimąsį medicinos mokslu. Ką gali žinoti, gal būtent čia savo kelią pradės būsimieji gydytojai!
Stovykla vyksta darbo dienomis nuo birželio 13 iki rugpjūčio 26 d., platesnę informaciją rasite čia.

Pramogų ir šou pasaulis vaikams bei jaunimui! Aštuoniolika metų gyvuojanti pramoginės šou veiklos studija „Žvaigždžių takas“ šiemet vaikams ir paaugliams siūlo tiek dienos stovyklą Vilniuje, tiek stacionarias stovyklas vaizdinguose Trakų, Druskininkų ir Molėtų rajonuose, puikiai įrengtose sodybose.
Nuotaikingi užsiėmimai su talentingais pramogų pasaulio atstovais, profesionaliai paruošta įspūdinga stovyklos programa „Viskas įskaičiuota+“: diskotekos, ypatingas 5D virtualios realybės turas, talentų ir kiti teminiai vakarai, komandinės varžybos, estafetės, dalyvavimas įvairiuose šou pasirodymuose bei daugybė kitų linksmybių. O kur dar vaišės, suvenyrai, prizai, taurės, medaliai bei kiti apdovanojimai!
Mėgstantiems meną stovyklautojams – pažintis su intriguojančiu kino pasauliu. Į programą įeina įvairaus žanro filmų kūrimo ir montavimo pagrindai. Vaikai mokysis kurti scenarijų, vaidinti, filmuoti bei montuoti video medžiagą į prasmingus kino vaizdus. Taip pat laukia šokių, modelių, didžėjų bei dainavimo užsiėmimai. Berniukams papildomai siūloma plati sporto pramogų lauke, taiklumo varžybų ir kitų aktyvių užsiėmimų programa. Pasak daugybės puikių pačių stovyklautojų ir jų tėvų atsiliepimų, „Žvaigždžių tako“ stovykloje kiekvienas vaikas ras sau mylimiausią veiklą!
Plačiau apie stovyklą – skaitykite čia.

Nuotraukos ir video: „Vilko daina“, „Nuotykių akademija“, „Vichy“ vandens parkas“, Aikido mokykla „Aidas“, „Labas, jūra“, „Artoteka“, „Kablys“, „Bricks4Kidz“, „Mažoji medicinos mokykla“, „Žvaigždžių takas“.

Remiamas turinys

TAIP PAT SKAITYKITE: „VASAROS STOVYKLOS 2023“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *