vasaros stovyklos 2023 į kokius nuotykius leisimės šiemet

Vasaros stovyklos 2023 – į kokius nuotykius keliausime šiemet? 

Vasaros stovyklos – tarsi mažosios kelionės. Kasdien leidiesi į naujas pramogas, tyrinėjimus, iškylas bei ekskursijas, susipažįsti su naujais bičiuliais, vadovais, praturtėji naujomis žiniomis ir patyrimais. Augi savo vidumi. Ir po daugelio metų šiltai prisimeni šaunias, žaidimų ir įdomybių prisotintas vasaros stovyklos dienas. Pasižvalgykime, į kokias mažąsias keliones šiemet galime išleisti savo vaikus.

Ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, neužbaigto namo statybos, o gal savęs išbandymas skirtingose profesijose ir stovykloje uždirbtų pinigų realizavimas aukcione? Viduje kirba atradėjo gyslelė – pažintis su žemynais ir pasaulio stebuklais. It magnetas traukia kino pasaulis – vaidybinės improvizacijos, muzikos žanrų kovos, radijo įrašų studija. Ir visa tai – žaidžiant įtraukiančius interaktyvius bei simuliacinius žaidimus, piešiant su naujausių technologijų pagalba, atliekant atraktyvius mokslinius bandymus, kuriant ir smagiai improvizuojant!
Kad kiekvienas išsirinktų įdomiausias veiklas – miestas smalsiems vaikams CURIOCITY parengė šias dienos stovyklų programas: Miesto herojų stovykla, Jaunųjų lyderių stovykla, Pasaulio atradėjų stovykla ir Atostogos kaip kine. CURIOCITY vasaros stovyklose laukiami vaikai nuo 5-6 iki 12 metų, įprasta stovyklos trukmė – 5 arba 4 dienos, tačiau norint, stovyklos nuotykiais galima nuspalvinti tik 1 dieną.
Taip pat, pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje „CurioCity“ rengia stovyklą Gamtos herojai gryname ore! Daugiau nei 220 hektarų plote įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“ laukiami 9–14 metų stovyklautojai. Į 6 dienų (5 naktų) stovyklos programą įtrauktos maudynės, komandiniai žaidimai, diskoteka, vakarais jaukūs patyrimų kupinos dienos aptarimai prie laužo.

Judesio kupina UNIQA dienos stovykla Šiauliuose. Vaikų laukia pažintis su įvairiomis sporto šakomis: tinkliniu, futbolu, badmintonu, padeliu, krepšiniu, šaškėmis ir šachmatais; kasdienės pramogos batutų parke ir penktadienio lenktynės kartingais. Aktyvias veiklas papildo edukacinės – išvykos į muziejų, botanikos ar zoo sodą, žygis gamtoje, kūrybinės dirbtuvės ir lobio paieška. O taip pat – įkvepiantys susitikimai su kinologais, policijos pareigūnais, skautais.
UNIQA stovykla siekia ugdyti komandinę dvasią, todėl visi vienas kitą palaiko, motyvuoja, skatina. Vaikai ugdosi savarankiškumo, komandinio jausmo, sportiškumo įgūdžius. Rūpestingi stovyklos vadovai vaikus ne tik prižiūri, bet su jais kartu dalyvauja ir pramogauja, mėgaujasi vaikystės malonumais, todėl lengvai užsitarnauja vaikų meilę!

 

Aktyviems vaikams ir paaugliams jau 12-tą sezoną aibę geriausių emocijų dovanoja riedlentininkų dienos stovykla „Skate & fun camp“. Proga susipažinti su riedlenčių sportu ir galimybė tobulinti įgūdžius – laukiami tiek pradedantieji, tiek pažengę. Nors pagrindinis veiksmas  sukasi aplink riedlentes, tačiau netrūksta ir kitų aktyvių įtraukiančių pramogų: vandenlentės, parkūras, apsilankymai Lazerių poligone, Robo arenoje ir Skyparke. Aktyvias veiklas papildo riedlenčių perdirbimo, riedlenčių surinkimo, piešimo ant riedlenčių (Grip tape art) dirbtuvės.
Vaikus į išvykas Kablys Skatepark veža savo autobusiukais, o maitinimu (3 kartus per dieną) rūpinasi restoranas „Untold Grill Stories“. Kablio stovykloje laukiami 7–16 metų berniukai ir mergaitės, o rinktis galima iš 11 stovyklų datų, tarp kurių yra 3, 4 ir 5 dienų stovyklos.

Studija PO SKAMBUČIO vaikus kviečia leistis į „Kitokią kelionę aplink pasaulį“. Kasdien – į naują šalį! Ryte vaikai rungsis smagiuose „Protų mūšiuose“, kuriuose susipažins su pasirinkto krašto istorija, geografija, išradimais ir įdomybėmis. Šias žinias vėliau pasitikrins interaktyviuose žaidimuose – Kahoot ir kituose. Priešpietis – kūrybinės dirbtuvės, taip pat susijusios su dienos šalimi. Popietę – žaidimai gryname ore, o po jų smagiai išalkus – edukacinis kulinarinis užsiėmimas „Su prijuoste“, kurio metu stovyklautojai patys gamina vieną ar kitą patiekalą. Diena vainikuojama Just Dance šokiais ir komandiniais žaidimais.

Į 10 metų rengiamas PO SKAMBUČIO vasaros stovyklas vaikai neretai grįžta kasmet. Čia galima pasirinkti įvairią stovyklos trukmę – pramogauti 1, 5, 10, 15 ar 20 dienų. Stovykla skirta pradinių klasių vaikams.

Stars Gimnastikos Klubo dienos stovyklos Vilniuje užpildytos kasdienėmis gimnastikos treniruotėmis, ekskursijomis, pamokėlėmis baseine, iškyla į Belmonto parką bei kinoteatrą, komandiniais žaidimais, kūrybinėmis dirbtuvėmis ir kitomis pramogomis. Prižiūrimi profesionalių trenerių, vaikai lavins jėgą, lankstumą, koordinaciją ir ištvermę, linksmai ir turiningai leis laiką gryname ore bei edukaciniuose užsiėmimuose.
Klubas rengia ir 6 dienų vasaros stovyklą Visagine, kur bus tobulinami gimnastikos ir akrobatikos įgūdžiai, vaikai iškylaus prie ežero, žais ir mėgausis aktyvia programa gamtoje.
Abejose stovyklose laukiami ne tik pažengę, bet ir norintys susipažinti su gimnastika vaikai nuo 5-6 iki 14 metų.

Neriam į nuotykius!  6–10 m. ir 10–14 m. vaikus į plaukimo stovyklą Vilniuje kviečia Forum sporto klubas. Kiekvieną dieną organizuojamos 2 plaukimo treniruotės, kurių metu pratimai parenkami atsižvelgiant į vaikų amžių ir turimus įgūdžius. Plaukimas lavina kūną, stiprina sveikatą, ugdo drąsą ir pasitikėjimą savimi. Dažnai vaikai lengvai išmoksta plaukti, o susiformavę įgūdžiai išlieka visam gyvenimui. Plaukimo pamokas papildo meniniai-kūrybiniai žaidimai bei pramogos gryname ore: vandens mūšis, sūpynių aikštelė, žygis. Stovykloje apstu ir kitos aktyvios veiklos: linksmosios maudynės, krepšinis, kikboksas, kvadratas, kliūčių ruožo, kamuolių ir Bosu treniruotės, judrieji žaidimai, diskoteka, Just Dance.
Daug judant – svarbu tinkamas maitinimas. Stovyklautojai pusryčiams kerta vaisius, valgo šiltus, skanius ir sveikus pietus bei pavakarius. Paskutinę stovyklos dieną vaikai mėgaujasi šventiniu desertu, kiekvienam įteikiamas stovyklos dalyvio diplomas ir prisiminimo suvenyras.
Forum sporto klube stovyklaujančius vaikus nuolat lydi profesionalūs, rūpestingi ir patyrę instruktoriai bei sporto treneriai.

Smagios pramogos ir pažinimo džiaugsmas susijungia „Šok, juokis ir voliokis“ stovykloje Kaune. Kiekvieną dieną – nauja fizinio aktyvumo programa, kuria rūpinsis kvalifikuoti vadovai ir treneriai. Stovyklautojus džiugins išvyka į žirgyną, galimybė pabendrauti su naminiais gyvūnais bei pajodinėti. Taip pat bus vykstama į baseiną, rengiama išvyka gamtoje, piknikas, mokomasi žaisti boulingą. Vaikams organizuojamos futbolo ir stalo teniso treniruotės su profesionaliais šių sričių treneriais.
„Šok, juokis ir voliokis“ stovykloje lavinamas ir vaikų sąmoningumas bei kūrybiškumas. Žaidžiami stalo žaidimai, kuriama, piešiama, dalyvaujama viktorinose, mokomasi dirbti – žaisti komandomis. Kad linksmybių nebūtų per mažai – programoje numatyta ir picų kepimo šventė, kinas ir virtualios realybės užsiėmimai. Stovyklautojų amžius – nuo 6 iki 10 metų (imtinai).

Artotekos kūrybinė dienos stovykla „EKOMENAS 2023“ – galimybė 7–12 m. vaikams pasinerti į stebuklingą menų pasaulį ir įdomiai praleisti laiką aktyviose veiklose. Šios stovyklos tema – ekologija. Stovyklautojams parengti kūrybiniai-edukaciniai užsiėmimai eko ir tvarumo temomis: šibori (tekstilės marginimo technika), tekstilinių raktų pakabukų dirbtuvės iš antrinių žaliavų, stiklo papuošalų ir žibintų dirbtuvės (iš perdirbto stiklo), kaleidoskopų ir muzikos instrumentų dirbtuvės, kieto šampūno ir natūralaus muilo dirbtuvės, ekokeramika iš bičių vaško ir kavos tirščių, sojų vaško žvakių dirbtuvės, šviesos gaudyklių dirbtuvės ir kt. Juos papildys filmo „Wall-E: šiukšlių princo istorija“ peržiūra ir aptarimas, talka lauke – aplinkos tvarkymas ir surinktų šiukšlių taisyklingo rūšiavimo paskaita apie tvarumo idėjas.
Kūrybos laiką stovykloje paįvairina pažintinės smagios išvykos į interaktyvią nuotykių ir pramogų parodą „Future Live“,  Akropolio ledą, teniso klubą, Robotikos mokyklą, Planetariumą, boulingą,  M. K. Čiurlionio namus, iliuzijų muziejų, pabėgimo kambarį, zoopark.lt; edukacinės Vilnius City Tour ekskursijos ir kitos pramogos.
Detalią kiekvienos pamainos programą Artoteka išsiunčia užsiregistravus į stovyklą.

Nuotraukos: CURIOCITY; UNIQA; Kablys Skatepark; PO SKAMBUČIO; STARS gimnastiklos klubas; Forum sporto klubas; Šok, juokis ir voliokis; Artoteka. Pirmoji nuotrauka – Artoteka.

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *