Forum sporto klubas – puiki vieta nepamirštamai vaiko gimtadienio šventei!

Siūlome skirtingas smagias ir aktyvias veiklas trijose skirtingose erdvėse, atsižvelgiant į vaikų amžių: sportas, žaidimai, baseinas, vaišės ir kitos pramogos! Kiekvienai amžiaus grupei skirta programa yra lanksti ir gali būti keičiama, papildoma ir kitaip adaptuojama pagal pageidavimą. Visos šventės metu kartu su vaikais laiką leis „Čempionų“ klubo instruktorės.

Forum sporto klubas pasirūpino gimtadienio kvietimais! Jums belieka rezervuoti laiką ir švęsti!

Programa:

Pirmoji valanda – sportas ir žaidimai! (sporto salėje*)

4-7 m. Pačius mažiausius įtrauksime į nesudėtingus, judrius, linksmus žaidimus, pasitelkiant sporto inventorių: didžiuosius ir jogos kamuolius, bosu platformas, kūgelius, lankus ir kt.
8-10 m. Aktyvūs sportiniai žaidimai, kokių dar nesate išbandę! Vaikų laukia išradinga ir įtraukianti programa, kurią ves patyrę vaikų klubo instruktoriai.
11-12 m. Kliūčių ruožo žaidimai – viena mėgstamiausių vaikų pramogų. Iššūkis, azartas, netikėtos ir smagios užduotys ilgam liks šventės svečių atmintyje!

Antroji valanda – linksmybės baseine!

Mažiausiesiems skirtas seklus (apie 50 cm gylio) baseinas su šiltesniu vandeniu (32°C) ir negili didžiojo baseino zona (29°C). Turime vandens žaislų.
Mokantys plaukti vaikai taip pat gali naudotis pirmu baseino takeliu (1,20  – 1,75 m.). Panorę pailsėti nuo šėlsmo baseine, vaikai galės išbandyti “Jacuzzi” (burbulinę vonią) ir atsigaivinti lietuviškų žolelių arbata.
Yra galimybė 8 – 12 m. vaikams surengti vandens tinklinį (pagal pageidavimą).

Trečioji valanda – vaišės ir pramogos!

Visi svečiai kviečiami vaišintis ir linksmintis gimtadienio kambaryje. Atsižvelgiant į jūsų norus galime suorganizuoti protmūšį, karaokė ar bendro sveikinimo sukūrimą gimtadienio kaltininkui!

*d.d. gimtadienio programa keičiama pagal bendrą grupinių užėmimų tvarkaraštį – Didžioji treniruočių salė gali būti užimta.
Forum sporto klube jūsų lauks šventei parengtas gimtadienio kambarys. Užkandžius ir gėrimus galite atsinešti patys arba užsisakyti vietoje iš Forum Palace restoranų.

Į šventę taip pat galite pasikviesti savo fotografą, animatorių, personažą, visažistą arba kitus pramoginei programai reikalingus asmenis.

Pasirūpinome ir kvietimais – rezervavusiems gimtadienio šventę mūsų sporto klube esame paruošę elektroninius bei spausdintus gimtadienio kvietimus.

Svarbu tinkama apranga! Prašome apsirengti patogiais, judesių nevaržančiais drabužiais, su savimi turėti sportinę avalynę, maudymosi kostiumėlį/glaudes, šlepetes ar kitą avalynę neslystančiu padu baseinui, plaukimo kepuraitę. Nemokantiems plaukti vaikams rekomenduojame atsinešti plaukmenis ant rankų ar liemenę.

Gimtadienio šventės kaina – 199 Eur 10 vaikų grupei, nuo 11 vaikų papildomai mokama 16 Eur/1 asm. Jei gimtadienį švenčia Forum sporto klubo narys, jam mokėti nereikia.

Į gimtadienio kainą įskaičiuota: 3 val. trukmės gimtadienio programa su vaikų klubo sporto instruktorės priežiūra, vaikų gimtadienio kambario, sporto salės nuoma, rankšluosčiai, apsilankymas baseine.

Būtina išankstinė rezervacija.

Gimtadienius galima užsisakyti vaikų klube „Čempionai“ arba tel. +370 616 36013. 

Rezervuojant gimtadienio šventę reikia sumokėti 50 Eur avansą, kuris yra negrąžinamas, jei planai pasikeistų, šventės datą galima keisti iki tinkamos arba sumokėtą avanso sumą išnaudoti sporto klubo paslaugoms (treniruotėms ir baseinui). Atsiskaityti galite banko pavedimu, taip pat – grynaisiais arba kortele atvykę į sporto klubą. Likutinė suma mokama sporto klube po gimtadienio.