15 idėjų vaiko gimtadieniui rudenį

15 idėjų vaiko gimtadieniui rudenį

Spalvomis kerinti gamta, sodo gėrybės, o dažnai ir puikus, minkštas it aksomas, bobų vasara vadinamas oras – rengdami vaiko gimtadienį rudenį pasinaudokime dosniais šio metų laiko privalumais. Įpinkime į šventę teminių rudens elementų – lapai, kaštonai, gilės, moliūgai gali virsti ir dekoracijomis, ir gimtadienio dirbtuvių, ar žaidimų tema.

Žygis į mišką, ar parką, ieškant rudens gėrybių

Puiki pramoga gimtadieniui rudenį. Jei žygeivių tikslas prisirinkti gilių, lapų, kankorėžių, ar kaštonų – paplanuokime maršrutą iš anksto, numatykime vietas, kur vaikai ras ieškomas gamtos dovanas. Prisirinkę gamtos gėrybių, vėliau namuose galime surengti smagias dirbtuvėles.

žygis į rudeninį mišką

Spalvojame rudens lapus

Maži žmonės gali pasijausti tikrais burtininkais ir nuspalvoti rudenį sau patinkančiomis spalvomis. Kokius dažus naudoti, kaip paruošti lapus ir kitos detalės – šiame įraše. Pramogai tinkamiausias – ikimokyklinis amžius.

kūrybinės pramogos vaikams rudenį

Pakabukai iš gilių

Giles paverskime mielais personažais ir net pakabukais. Kadangi giles dažyti sudėtingiau, tinkamiausias dirbtuviautojų amžius – nuo 6 metų. Plačiau – čia.

rankdarbiai iš gilių

Lapų žibintai

Sukūrę iš anksto, žibintais galime papuošti šventės erdvę, tačiau su vyresniais nei 5 metų vaikais juos galime kurti kartu, paversdami žibintų dirbtuves rudeniško gimtadienio pramoga.

rudeniniai žibintai šventei ar tiesiog jaukiai pasišviesti

Lapų karūna

Klevo lapų karūnos – jas galime naudoti kaip gimtadienio dekoracijas, o galime ir karūnuoti šventės dalyvius.

lapų karūna gimtadienio mugė

Lapų origami

Dar viena idėja – lapų origami dirbtuvės. Plačiau – čia.

origami lankstiniai vaikams

Druskos tešlos dirbtuvės

Keletas sausainių formelių, per kelias minutes suminkoma tešla ir dažai spalvojimui. Labiausiai tiks ir patiks ikimokyklinukams. Plačiau – čia.

rudens darbeliai iš druskos tešlos

Rudeniškai puoštas tortas

Grybai, moliūgai, vynuogės, lapai ir kiti rudens motyvai – plačiau aprašyta čia.

tortas rudens gimtadieniui

Daržas deserto lėkštėje

Rudeniškam gimtadieniui pasaldinti naudokimės dosniai virtuvę šiuo metu laiku užplūstančiomis gėrybėmis. 23 receptus rasite šiame įraše.

23 puikūs desertai rudeniui
tortai, sausainiai, pyragai, pyrageliai rudens šventėms – geriausi receptai

Picos-moliūgėliai

Žaismingos rudeniškos formos užkandžiai – picos gali pavirsti moliūgais. Receptas čia.

vaišės helovinui picos moliūgai

Fotosesija

Auksinę rudens dieną švenčiamą gimtadienį užfiksuokime nuotraukose. Apie tai, kaip fotografuoti vaikus rudenį – apie nuotraukų scenarijų, foną, aprangą, apšvietimą ir kitas detales, skaitykite fotografės Anastasyjos Kachovič patarimus.

Lobio paieškos

Į gamtą galime žygiuoti ne tik gamtos gėrybių pasirinkti, bet ir žaisti lobio paieškas. Kad būtų smagiau, vaikams galime sukurti visą lobių žemėlapį – apie tai plačiau rasite čia.

kaip padaryti sendintą lobių žemėlapį vaikams

Žygis į mišką su gidu

Pasigrožėti rudeniška gamta galime kartu su profesionalais. Regionininiame parke užsakykime gido paslaugas. Arba, leiskimės į kurį nors iš pažintinių takų – ten daug informacijos rasime pačiuose stenduose.

rudens gimtadienio idėjos

Šventė gryname ore

Pasidžiaugti rudenine gamta galime ir pasirinkdami kurią nors iš švenčių vietų, siūlančių švęsti gryname ore. Jas rasite – čia.

Zefyriukai ant laužo

Rudenį ypatingo jaukumo suteikianti pramoga – orams vėstant taip gera susišildyti prie laužo, pamažu skrundant paties kepamam saldėsiui. Plačiau – čia.

zefyriukai ant laužo

© Tekstas ir nuotraukos Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *