Didžiausias Baltijos šalyse, net 1500 kv. m ploto, vaikų edukacinis pramogų centras CURIOCITY – tai unikali erdvė kokybiškam šeimų laisvalaikiui, kur nuostaba apims ne tik vaikus, bet ir jų tėvus!

Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti!

Pagal koncepciją „žaidžiu – žinau“ sukurtas naujos kartos edukacinis pramogų centras CURIOCITY yra skirtas vaikams nuo 1 iki 13 metų. Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančioje erdvėje integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. Smalsu? Užsukite!

Čia vyksta ir įspūdingiausios šventės vaikams! Vaikų edukaciniame pramogų centre CURIOCITY yra trys skirtingo dydžio erdvės (20/40 žmonių) šventėms artimų draugų rate, išradingi gimtadienių scenarijai, garantuojantys neišdildomus vaikų įspūdžius, smagūs ir draugiški „CurioCity“ miesto personažai.

DĖMESIO! Vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity” atnaujina savo veiklą nuo 2021-06-01! Priimami visi lankytojai!

  • CURIOCITY – vaikų edukacinis pramogų centras
  • Adresas: Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega”, Islandijos pl. 32, Kaunas. Darbo laikas nuo 10:00 iki 21:00 val.
  • Telefonas: +370 688 33202
  • El. paštas: smalsu@curiocity.lt
  • Interneto svetainė: http://www.curiocity.lt