curiocity pristato 22 gimtadienio programas vaikams

Miestas smalsiems vaikams „CurioCity” pristato net 22 skirtingas gimtadienio švenčių programas!

Prieš metus savo veiklą pradėjęs ir jau spėjęs pakerėti ne tik Kauno vaikus, didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ šį rudenį parengė pluoštą pasiūlymų gimtadienio šventėms. Kuo jie įdomūs? Visų pirma, originalumu ir temų šiuolaikiškumu – čia nesutiksime stereotipinių personažų ar kitų daugelį metų mažųjų šventėse besikartojančių motyvų; programos sukurtos galvojant apie šiandienos Z kartos vaikus – aktyvius, kūrybingus ir smalsius. Visi gimtadienių scenarijai ne tik smagūs, bet ir edukaciniai, atraktyviai pažindinantys vaikus su įvairiais mus supančiais dalykais.

Dauguma „CurioCity“ programų paruoštos bendradarbiaujant su profesionaliais partneriais. Puiku, kad temų pasirinkimas sukurtas įvairaus amžiaus grupėms, net ir tokioms, kurios dažnai lieka nuskriaustos – tarkime, švenčiantieji pirmųjų metukų gimtadienius. Ikimokyklinukai ras šaunių alternatyvų (o jų paprastai tenka paieškoti) šventėms žaidimų kambariuose, vyresnieji galės rinktis pagal pomėgius ir temperamentą – nuo vėjo varpelių gamybos iki virtualios realybės ar robotų konstravimo dirbtuvių. Apžvelkime amžiaus grupėmis, iš ko galėsime rinktis, norėdami gimtadienį švęsti mieste smalsiems vaikams:

Pirmasis gimtadienis baseine su fotosesija! „CurioCity“ siūlo specialią programą šeimai su pačiais mažiausiais šeimos nariais, sukurtą kartu su „VS-Fitness“ profesionaliais treneriais. Švenčiančių laukia kūdikių nardymas, plukdymas baseine ir išskirtinė šeimos fotosesija po vandeniu.

Mažyliai nuo 2 metukų kviečiami kurti magnetukus iš įvairių medžiagų – stebuklingo vaivorykštinio popieriaus ir popieriaus, panašaus į gumą. Organizatoriai pažymi, kad užsiėmimas tinka ir nemėgstantiems piešti vaikams, kadangi magnetukai kuriami popierių raižant ir atrandant įvairias spalvas. Dalyviai taip pat, nenaudodami klijų, tvirtins jau paruoštas detales ir gamins išskirtinius magnetukus.

3 metų ir vyresniems mažyliams pasirinkimas dar platesnis: „CurioCity“ miesto herojų gimtadienis su integruotomis žaidybinėmis, edukacinėmis ir aktyviomis pramogomis, kur vaikus užims smagūs bei draugiški „CurioCity“ personažai; piešimas spalvotu smėliu – vaikai kurs spalvoto smėlio paveiksliukus, kuriuos galės pasilikti atsiminimui, gamins smėlio apyrankes ir gyvūnėlius; žaisliukų-šokliukų gamyba – vaikų rankose gims linksmi šoklūs žaisliukai, kurie vėliau kartu keliaus į jų kūrėjų namus; piešimas ant stiklo kuriant vėjo varpelius arba papuošalus – iš stiklo keliomis technikomis bus spalvinami, puošiami ornamentais ir raštais kaklo pakabukai, apyrankės arba vėjo varpeliai.

Nuo 4 metų – šalia minėtų programų, keturmečiai galės švęsti aktyvų gimtadienį sporto klube, kartu su profesionaliais treneriais išbandydami kopimą alpinistine siena, dalyvaudami rungtyse, estafetėse bei būti apdovanojami čempionų diplomais, arba apsupti kūrybinės magijos, gaminti apyrankes iš karoliukų – truputis fantazijos ir iš įvairiaspalvių karolių mažomis rankomis sukuriami tikri stebuklai!

5-erių ir vyresni vaikai galės: įgyti super galių naktį – atlikdami užduotis, sužinos pagrindines kelių eismo taisykles, išanalizuos pavojingas eismo situacijas, taps saugesniais eismo dalyviais ir pasigamins sau atšvaitą-lipduką; švęsti gimtadienį kino teatre pradedant specialiu sveikinimu didžiajame kino ekrane, susipažįstant su slapčiausiais CINAMON kino teatro užkulisiais ir žiūrint pasirinktą kino filmą; lavinti konstravimo, inžinerijos, vaizdinio programavimo ir logikos žinias gimtadienyje su Robotikos akademija; pasigaminti puodelį kūrybos dirbtuvėse; kurti originalius fotografijos antspaudus cianotipijos dirbtuvėse; tapti super žvaigždėmis, išsvajotais aksesuarais pasidabinus žygiuoti podiumu ir stebėti tiesioginę transliaciją ekrane.

Nuo 6 metų vaikų laukia: virtuvės šefų atradimai kulinarijos studijoje – realioje virtuvėje su profesionalia įranga vaikai pažins skirtingų virtuvių skonius, pasigamins šventės vaišes ir svarbiausia, sužinos, jog sveika = skanu; įspūdingi moksliniai eksperimentai Smalsumo laboratorijoje; nardymo varžybos, bėgimas po vandeniu smagiam ir aktyviam gimtadienyje baseine, pažintis su kūrybiška architektūra programoje „Fantazijų šalis“, virtualios realybės pramogos, lavinančios vaizduotę ir nukeliančios į paslaptingiausias vietas.

8-erių ir vyresniems vaikams, be visų mūsų aptartų programų, siūloma pažintis su kerinčiu parfumerijos menu, kurios metu vaikai mokysis atrasti asmeninių kvepalų formulę, kiekvienas susikurs unikalius kvepalus, kuriuos pasiims su savimi dailiame buteliuke.

Švenčiantys gimtadienį „CurioCity“ ne tik gali rinktis iš bene plačiausio gimtadienio temų asortimento po vienu stogu, turėti privačią šventės salę, bet ir pasidžiaugti visu unikaliu edukaciniu centru. Kiekvienoje programoje numatytas apsilankymas visose 12-oje skirtingų „CurioCity“ pažintinių erdvių, kuriose sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesijomis bei mokslo sritimis. „CurioCity“ užtikrina neišdildomus įspūdžius bei patyrimus ir kviečia būti pirmaisiais, užsisakiusiais išskirtinę šventę mieste smalsiems vaikas.

Tekstas A. Rimaitės, nuotraukos „CurioCity“.

Remiamas turinys

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *