Puantai, tiulio sijonėlis bei dailus kuodukas su tiara plaukuose – įvaizdis, kurio trokšta dauguma mergaičių. O kur dar lankstumo, plastikos bei laikysenos lavinimas ar amžina svajonė padaryti špagatą!

Balerinos gimtadienis – tai mergaitiškos svajonės išsipildymas su tikra balerina bei gimtadienių vedėja. Gimtadienis ypatingas – jo metu mergaitės taps it tikros balerinos, turės trumpą balerinų pamokėlę, kurios metu pavirs fėjomis, pelenėmis, miegančiomis gražuolėmis ar net pačia gulbių karaliene! Vėliau programoje – įvairiausi gimtadienio žaidimai, jubiliato sveikinimai bei gimtadienio tortas ir diplomai kiekvienam dalyvaujančiam!

Gimtadienio aprangos kodas – triko arba aptempta maikutė, kuodukas bei češkutės (nebūtina). Nenusiminkite, jei ne visi gimtadienio svečiai norės persirengti balerinomis – tai nėra privaloma, nes žaidimų bus įvairiausių ir tinkančių visiems.

Gimtadienio programa:

  • Pasiruošimas, persirengimas, plaukų susegimas (tiulio sijonėliai, tiara jubiliatei, burtų lazdelės bei kaspinai į plaukus svečiams bus studijoje);
  • Tikros balerinos pamoka bei supažindinimas su baletu;
  • Smagūs ir kūrybiški gimtadienio žaidimai;
  • Sveikinimų sakymas, gimtadienio dainelių dainavimas, diplomų įteikimas.

Už papildomą mokestį gali būti pasiūlyta:

  • profesionalaus fotografo fotosesija;
  • picos, suši, sultys.

Gimtadienio kaina: 2 val – 160 eur, 2,5 val – 180 eur ir 3 val – 200 eur.

Vaikų skaičius iki 15. Jei vaikų daugiau, papildomai už vaiką – 15 eur.

Balerinų gimtadienis vysta adresu Švitrigailos 11k, 308 loftas, Vilnius. ​

Paslaugos rezervavimas:

+370 648 86667​