Gimtadienis ir krikštynos DĖŽUTYJE – smagi šventė vaikams ir visai šeimai!

DĖŽUTIS – išskirtinė švenčių erdvė Kaune, apimanti unikalią erdvę vaikų žaidimams, vaikų kavinę su scena, skirtą mažųjų šventės dalyvių ar animatorių pasirodymams bei restorano erdvę suaugusiųjų pietums ar vakarienei. Vasaros metu atidaromas lauko kiemelis.

Mes prisiimame visus šventės organizavimo rūpesčius ir pasirūpiname viskuo: šventės maistu, linksmybėmis ir dekoracijomis.

Tikime, kad vieną kartą patikėję savo šventę mums – norėsite dar daug kartų sugrįžti!

Jūsų laukia:

* Jaukus ir stilingas interjeras, šventės dekoracijos pagal pasirinktą temą.

* Originalus žaidimų kambarys, kuriame rasite net 5 metrų aukščio labirintų sieną, ore kabantį tunelį, batutą, tikrą policijos automobilį, parduotuvę su tikra atsiskaitymo už prekes kasa (prekės su bar kodais), krepšinį, meškinų namą ir burbuliukų baseiną mažiesiems, dvi x-box žaidimų stoteles ir kt.

* Linksmi ir išradingi animatoriai, kurių programa trunka net 1,5 valandas. Siūlome platų gimtadienių temų pasirinkimą: nuo populiarių animacinių temų iki pižamų ar policininkų vakarėlių. Organizuojame teatro pasirodymus, diskotekas ir įvairias viktorinas scenoje.

* Atskiri meniu mažiesiems ir suaugusiems. Maistas visada šviežias, nes gaminamas čia pat esančioje virtuvėje profesionalių virėjų. Gaminame įvairius užkandukus, picas, karštus patiekalus, desertus ir tortus. Turime grilių lauko kiemelyje, rengiame barbekiu vakarėlius.

* Atskira restorano erdvė tėveliams, kurioje jie vaišinasi ir bendrauja vaikučiams šėlstant žaidimų kambaryje. Tėvelių patogumui čia įrengti TV monitoriai, per kuriuos galima stebėti mažųjų žaidimus.

Populiariausios šventės DĖŽUTYJE – vaikų gimtadieniai ir krikštynos. Tačiau pas mus gimtadienius taip pat švenčia ir vaikų tėveliai bei seneliai.

Gimtadienio vietos nuoma nuo 84 EUR. Dalyvių skaičius neribojamas, o šventei skiriame mažiausiai 3 valandas. Į kainą įtrauktos teminės dekoracijos.

Laukiame Jūsų Savanorių pr. 266, Kaune. Telefonai pasiteiravimui: +37069987781 ir +37069994889. Taip pat išsamesnę informaciją rasite mūsų internetiniame puslapyje www.dezutis.lt ir Facebook paskyroje Dėžutis.

Su šypsena – DĖŽUČIO kolektyvas

  • Dėžutis – restoranas gimtadieniams ir krikštynoms. Vaikų žaidimų kambarys
  • Adresas: Savanorių pr. 266 Kaunas.
  • Telefonas ir el paštas: +370 699 87781; labas@dezutis.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Dezutis/
  • Interneto svetainė: http://www.dezutis.lt