Dingti per 60 minučių – intelektualus žaidimas, kurio pagrindinė užduotis išsilaisvinti iš užrakintos patalpos per 60 minučių. Šiai misijai įvykdyti neturėsite jokių specialių priemonių ar įrangos, vieninteliai ginklai šiame išgyvenimo žaidime – Jūs pats ir Jūsų komanda. Tik dirbdami kartu pasieksite savo tikslą – laisvę.

Šiuo metu turime du kambarius, kuriuos galime pritaikyti pagal dalyvių amžių – jauniesiems pramogautojams tikrai nebus per sunku, o vyresnėliams, atvirkščiai, neleisime per daug atsipalaiduoti!

Bunkeris – šiuo atveju terminas „pabėgimo kambarys“ nėra pats tiksliausias, nes žodis „kambarys“ yra stipriai per silpnas šiai patalpai apibūdinti. Tai tikrų tikriausias sovietinis bunkeris! Žaidimas vyksta po žeme, kur neveikia jokios komunikacijos priemonės. Tačiau dėl itin realistiškos aplinkos ir autentiškų tam metui daiktų, Jūs pasijusite tarsi patekę keliasdešimt metų atgal, kur svarbiausia misija buvo ne pasitikrinti socialinių tinklų atnaujinimus, o sulaukti dar vieno saulėtekio. Taigi net nekyla abejonių, kad turimas 60 minučių Jūs išnaudosite beatodairiškam laisvės siekimui!

Dalyvių skaičius: 2–6 (rekomenduojamas, bet galimas ir didesnis)

Klasė – pabėgimo kambarys tiems, kam žodis „mokykla“ kelia sentimentus ir asocijuojasi su puikiais 12 metų (kai kuriems ir ilgiau užtrunka, na bet ir iš pabėgimo kambario ne visi per pirmą valandą spėja pabėgti). Čia gausite puikią progą prisiminti mokyklos suolą, uždavinius ant lentos ar pilną užduočių kuprinę. O jei mokyklos laikus prisimenat su siaubu ir tai sukelia Jūsų skrandžio turinio turbulenciją – dar geriau, nes tik čia turėsite progą pabėgti iš pamokų!

Dalyvių skaičius: 2–6 (rekomenduojamas, bet galimas ir didesnis)

Kaina komandai:

  • Kaina komandai – 50 Eur (2–5 žmonės). *už kiekvieną papildomą asmenį +10 Eur.
  • dovanų kupono kaina – 50 Eur (2–5 žmonės).

Būtina išankstinė rezervacija!

  • Dingti per 60 minučių – pabėgimo kambariai
  • Adresas: Vytauto pr. 29, Kaunas
  • Telefonas ir el. paštas: +370 695 96886; info@dp60.lt
  • Facebook: https://www.facebook.com/dingtiper60min/
  • Interneto svetainė: http://www.dp60.lt