• Sukate galvą, kur atšvęsti vaiko gimtadienį? Norisi kažko naujo? Neįprastų potyrių? Siūlome išbandyti virtualios realybės pramogas – patikėkite, tai jausmas, kurio nepamiršite dar ilgai! Galime garantuoti, jog nei vienas vaikas neišeis nepatenkintas! Net patys kukliausi ir droviausi, kuriuos ilgai tenka raginti pabandyti, galiausiai pasiduoda užburiančiai virtualiai realybei ir kartu su drąsiausiais spirga laukdami savo eilės.

• Vieną minutę esi savo kambaryje, o kitą – kartu su delfinais nardai mėlynoje vandenyno gelmėje, visai nejuokingu greičiu leki lenktyniniame bolide arba dalyvauji bokso dvikovoje. Virtualios realybės akiniai sukuria įspūdį, tarsi būtum visiškai kitoje vietoje ar laike, mat kur bepasuktum galvą ir bepažvelgtum, visur matai žaidimo vaizdą. Mūsų kambaryje rasite naujausią įrangą bei daugybę žaidimų, jog norint viską išbandyti teks grįžti dar ne kartą. Viskas vyksta taip greitai, kad akys ir smegenys yra apgaunamos, o ausis dengia ausinės, tad žmogui, dėvinčiam VR akinius susidaro labai realus ir stiprus įspūdis, kad jis yra visai KITUR. Taip pat rankose turėsite pultelius, kurie atstoja rankas. Šaudymo žaidimuose rankose esantis pultelis pavirs ginklu, bokso žaidime – pirštine, kituose žaidimuose rankomis, kuriomis galėsite imti daiktus, atidarinėti duris. Žaidiant tam tikrus VR žaidimus žmogaus smegenys apgaunamos tiek, kad žmogus gali nukristi, todėl Mūsų kambaryje pramogų metu visuomet yra asistentas, kuris saugo žaidžiančiuosius. Pajusti virtualios realybės teikiamus malonumus tikrai rekomenduojame kiekvienam!

• Pramoga tinka tiek vaikams nuo 6-rių metų amžiaus, tiek suaugusiems. Šiame kambaryje galite patirti įspūdingiausius pojūčius, nes žaidimų erdvės yra specialiai įrengtos virtualiai realybei, naudojamos belaidės technologijos, kad laidai netrukdytų įsijausti.

• Mes turime tris skirtingo dydžio erdves. Viename kambaryje telpa iki 6 asmenų, antrame iki 8 asmenų, trečiame iki 20 asmenų, tad visose patalpose galime priimti 34 asmenų grupę.

• Rezervavus pramogų kambarį pas mus, jame bus tik viena – Jūsų svečiai – ir jokių pašalinių asmenų, išskyrus Jums pagelbėsiantį darbuotoją.

• Pramogaujant pas mus galite atsinešti savo užkandžius ir gėrimus arba tiesiog galite užsisakyti, kad maistą atvežtų pas mus. Kiekviename kambaryje yra sofos bei stalas, kad jūsų šventė būtų kuo malonesnė ir jaustumėtės kaip namuose. Taip pat kambaryje yra didelis televizorius, kavos aparatas, arbata, kakava vaikams. Čia rasite ir tokių žaidimų, kuriuos įdomiau stebėti, nei pačiam žaisti.

Norite pramogauti namuose? Ne problema, mes patys galime atvykti pas Jus!

Siūlome Jūsų vakarėlio dalyviams pasinerti į virtualų pasaulį! Išsinuomok pilniausią įrangą ir mes viskuo pasirūpinsime. Pristatysime į vietą, pajungsime, apmokinsime kaip naudotis arba paliksime prižiūrintį asmenį, kuris kiekvienam žmogui atskirai sureguliuos akinius ir pasiūlys žaidimus ir patyrimus pagal jo pageidavimus. Renginys ar vakarėlis įgaus išskirtinumo ir teigiamų emocijų garantuotai!

Atsipalaiduokite ir nevaržykite savęs, juk virtuali realybė suteikia daug emocijų! Paleiskite jas į aplinką!

 

vr kambarys kaina

  • Gimtadienis virtualios realybės kambaryje
  • Laukiame Jūsų: Kauno g. 3a, Vilniuje ir Vytauto g. 8, Marijampolėje
  • El. paštas: VRkambarys@gmail.com
  • Telefonas: +37068886366
  • Interneto svetainė: http://www.vrkambarys.lt/