Džiaugsmoteka – Kaune įsikūrusi pramogų erdvė vaikams, kuriuose vadovaujamasi trejomis vertybėmis – dūkti, atrasti, švęsti. Čia laukiami vaikai iki 10 metų.

Čia mažųjų laukia:

  • Padykusios šėlionės. Pramogų kambaryje vaikų laukia karstynės, laipynių siena, ZIP line čiuožykla, kamuoliukų baseinai, ko gero didžiausias tinklų ruožas. O patiems mažiausiems įkurta atskira mažylių zona su čiuožyklomis, virtuvėle bei kitomis veiklomis.
  • Nuostabūs atradimai. Nuolat organizuojame įvairius edukacinius ir pramoginius renginius ir užsiėmimus, kurių metu vaikai yra supažindami su skirtingomis sritimis, veiklomis ir objektais: nuo Žemės dienos iki profesijų, nuo maisto gaminimo iki laboratorinių eksperimentų.
  • Įsimintinos gimtadienių ir kitos šventės. Esame įrengę erdves, kuriose vaikai gali švęsti gimtadienius bei kitas šventes. Pasirūpinsime vaikų švenčių pramogomis, maistu, skanėstais, dekoracijomis, personažais ir kitomis džiaugsmą kuriančiomis smulkmenomis, atsižvelgdami į jūsų ir jūsų vaikų norus.

Pramogų erdvėje yra keturi gimtadienio kambariai kuriuos galite rinktis pagal juose esančias veiklas ar jų tematiką. Pasirinkę Fėjų kambarėlį pasijusite lyg tikrame fėjų miške – rankų darbo dekoracijos, fėjos, gėlės pradžiugins kiekvieną jubiliatę. Atradimų kambaryje ne tik smagu švęsti gimtadienį, bet ir atrasti savo talentą piešti ant didžiulės piešimo sienos ar išlaisvinti kūrybiškumą kaiščių sienoje.  Keliautojų kambarėlis taip pat išpuoštas rankų darbo dekoracijomis džiugins kiekvieno akį ir jame rasite įvairių  mašinėlių ir trasų, o Laboratorijos gimtadienio kambarėlyje galėsite įsikūnyti į tikrus gydytojus.

Personažų ir programų, kuriais galime nuspalvinti šventę, įvairovė dar didesnė. Vienaragė, Fėjos grožio salonas, Piratė, Slaptoji agentė ir kiti smagūs personažai. Jų programos pritaikytos pagal vaikučių amžių ir mėgstamas veiklas.

Mamų ir tėčių patogumui – galimybė užsakyti šventei viską, ko tik reikia. Gimtadienio kvietimai, teminis dekoravimas, vaišės, personažas, pramogos – visa gali būti parinkta pagal jūsų poreikius ir norus. Ir jokių rūpesčių, jokios ruošos – nei prieš, nei po gimtadienio. Tikra šventė!

Apsilankyti pramogų erdvėje „Džiaugsmoteka“ galima įvairiomis progomis.

Darželiams ir mokykloms organizuojamos išleistuvių šventės ir kalėdiniai vakarai. Vaikų grupėms iš darželio ar mokyklos čia taikomos apsilankymo nuolaidos. Taip pat organizuojami uždari įmonių vakarai, kurių metu pramogų erdvės personalas pasirūpins ne tik puikia šventine nuotaika, bet ir visais šventės atributais – Kalėdų senelio programa, užkandžiais ir desertais bei kalėdinėmis dovanomis.

Ar jau žinote, kokią artimiausią šventę sutiksite pramogų erdvėje „Džiaugsmoteka“?

Daugiau informacijos: www.dziaugsmoteka.lt

  • Džiaugsmoteka – pramogų erdvė Kaune
  • Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 49, PC Akropolis
  • Telefonas: +370 698 23458
  • El. paštas: kaunas@dziaugsmoteka.lt