„Džiaugsmoteka“ – vaikų pramogų erdvė, kur gera ir tėvams. Čia laukia ne tik žaidimai, bet ir būreliai bei edukacinės veiklos, skirtos vaikams iki 10 metų.

Trečiame prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ aukšte įsikūrusi erdvė kviečia išbandyti naujai įrengtas čiuožyklas, kamuoliukų baseinus, „Hot Wheels“ ir „Just Dance“ žaidimus, lavinamuosius žaislus bei pasimatuoti įvairiausias profesijas.

„Džiaugsmotekos“ patalpos padalintos į keletą skirtingų erdvių, todėl puikiai tinka šventėms. Galima rinktis iš trijų skirtingų salių ar rezervuoti visą pramogų erdvę. Norintiems profesionalūs aktoriai paruoš ir linksmas programas lenktynių, kosmoso, piratų ar kita tema. Be to, komanda padės pasirūpinti ir dekoru, maistu bei papildomomis pramogomis – veidukų piešimu, burbulinės arbatos dirbtuvėmis, magnetukų gamyba ir daugybe kitų.

„Džiaugsmotekoje“ nepamirštami ir tėvai. Jų čia laukia kokybiška aplinka bei kelios darbo vietos. Be abejonės, „Džiaugsmotekos“ patalpose įrengtas ir patogus žindymo bei vystymo kambarys.

Užsukite padūkti, atrasti ir švęsti!

Daugiau informacijos: www.dziaugsmoteka.lt

  • Džiaugsmoteka – pramogų erdvė Vilniuje
  • Adresas: Saltoniškių g. 9, PLC Panorama
  • Telefonas: +370 694 10816
  • El. paštas: vilnius@dziaugsmoteka.lt