OCPC LOUNGE – tai NAUJA žaidimų erdvė, kurioje rasite kompiuterių Set’up, virtualios realybės akinius, XBOX konsolę, bei Playstation konsoles (nuo 1 iki 5 Playstation).

Ši žaidimų erdvė skirta visiems, kurie mėgsta laisvalaikį ar šventes praleisti linksmiau ir įdomiau.

Nežinai, kur švęsti gimtadienį? O galbūt vaikas mėgsta kompiuterinius žaidimus ir nori išmėginti kažką naujo? Mes tau siūlome išskirtinę vietą!

OCPC LOUNGE – vieta, kurioje gali pamatyti virtualų pasaulį ir patirti nepamirštamus įspūdžius. OCPC LOUNGE specialiame švenčių pakete galite rasti ne tik pritaikytą žaidimų erdvę, bet ir profesionalų fotografą ar DJ paslaugas, jog gimtadienis atneštų tik pačias geriausias emocijas, nesvarbu, ar gimtadienis skirtas vaikams ar suaugusiems!

Nori švęsti bernvakarį / mergvakarį ir nežinai kur rasti įdomios veiklos? Pasirink OCPC LOUNGE, kadangi čia, šios šventės dalyviai, galės patirti nepamirštamus įspūdžius.

OCPC LOUNGE tavęs laukia ne tik žaidimų erdvė, bet ir DJ paslaugos, kad bernvakaris/mergvakaris būtų dar įspūdingesnis, bei profesionalus fotografas, jog ši šventė būtų nepamirštama!

Visos kitos šventės, kurių metu norite įdomesnės veiklos – OCPC LOUNGE rasite viską, ko gali prireikti nepamirštamai ir įspūdingai šventei ar tiesiog geram laisvalaikio praleidimui su draugais! Iki susitikimo OCPC LOUNGE.

  • OCPC LOUNGE – gimtadienis išskirtinėje pramogų erdvėje
  • Adresas: Šv.Gertūdos g. 7, Kaunas
  • Telefonas: +37068406339
  • El. paštas: info@ocpclounge.lt
  • Interneto svetainė: https://ocpclounge.lt/