OCPC LOUNGE – tai NAUJA žaidimų erdvė, kurioje rasite kompiuterių Set’up, virtualios realybės akinius, XBOX konsolę, bei Playstation konsoles (nuo 1 iki 5 Playstation).

Ši pramogų erdvė skirta visiems, kurie mėgsta laisvalaikį ar šventes praleisti linksmiau ir įdomiau.

Nežinai, kur švęsti gimtadienį ar kita šventę? O galbūt vaikas mėgsta kompiuterinius žaidimus ir nori išmėginti kaip atrodo  visa jo svajonių įranga vienoje vietoje? Mes tau siūlome išskirtinę vietą!

OCPC LOUNGE – vieta, kurioje gali pamatyti virtualų pasaulį, tapti profesionaliu žaidėju žaidžiant su galingais Esport kompiuteriais, naujausiomis Playstation bei Xbox konsolėmis bei variavimo simuliatoriumi ir patirti nepamirštamus įspūdžius. OCPC LOUNGE specialiame švenčių pakete galite rasti ne tik pritaikytą žaidimų erdvę, bet ir gimtadienio programą tiek vaikams, tiek tėvams, profesionalų fotografą ar DJ paslaugas, jog gimtadienis atneštų tik pačias geriausias emocijas, nesvarbu, ar gimtadienis skirtas vaikams ar suaugusiems!

Pramogų erdvėje yra net 5 pramogų zonos, kuriuose gali tilpti iki 30 žmonių:

*VR zona su 4 VR akinių komplektais;
*PC zona su 10 stacionarių žaidimų setup‘ais;
*Konsolių zona su naujausiomis Playstation 5 bei Xbox series S bei retro Playstation 1,2,3 bei Xbox konsolėmis;
*Vairavimo simuliatorius;
*Poilsio zona su stalo žaidimais, veido masažo aparatu.

Nori švęsti bernvakarį / mergvakarį ir nežinai kur rasti įdomios veiklos? Pasirink OCPC LOUNGE, kadangi čia, šios šventės dalyviai, galės patirti nepamirštamus įspūdžius.

Visos kitos šventės, kurių metu norite įdomesnės veiklos – OCPC LOUNGE rasite viską, ko gali prireikti nepamirštamai ir įspūdingai šventei ar tiesiog geram laisvalaikio praleidimui su draugais! Iki susitikimo OCPC LOUNGE!

  • OCPC LOUNGE – gimtadienis išskirtinėje pramogų erdvėje
  • Adresas: Šv.Gertūdos g. 7, Kaunas
  • Telefonas: +37068406339
  • El. paštas: info@ocpclounge.lt
  • Interneto svetainė: https://ocpclounge.lt/