„Ledinuko Pasaka“ – tai naujasis žaidimų kambarys vaikams, kuris gimė dėka ištikimų ir naujų Ledinuko draugų.

Privatumas ir saugumas mums visada buvo vertybė, todėl Ledinuko žaidimų kambariai yra skirti uždaroms šventėms – gimtadieniams, krikštynoms, įmonių kalėdiniams susibėgimams su vaikais. Visa žaidimų kambario erdvė įrengta pagal visus saugumo reikalavimus ir yra sertifikuota, uždaroma tik vienai kompanijai žmonių.

Žaidimų kambario „Ledinuko Pasaka“ aikštelė yra net trijų aukštų – pirmajame aukšte vaikai suras batutą, naujuosius suktukus, įvairias kliūtis bei didžiulį kamuoliukų baseiną, kuriame  nardyti bei mėtytis kamuoliukais visada labai smagu. Antrajame aukšte vaikų lauks dar daugiau kliūčių (tiltelis, kriaušės, tinklo tunelis ir pan..) ir žinoma čiuožykos – vamzdinė čiuožykla ir naujoji rolerių čiuožykla į didžiulį kamuoliukų baseiną. O pasiekus trečiąjį žaidimų aikštelės aukštą, vaikai įveikę tinklo tunelį, ritinius, pintą tiltelį ir kitas vaikiškas kliūtis, pasieks ilgą dvipusę čiuožyklą. Žinoma mūsų patys mažiausieji svečiai taip pat turės veiklos – įrengėme mažylių zoną su minkštu dideliu kilimu, žaidimų virtuvėle ir žaislais.

Tėveliai galės įsitaisyti patogiai erdvioje svečių sėdėjimo zonoje prie didelio vaišių stalo. Taip pat sužaisti profesionalų stalo futbolą arba išbandyti elektroninius dartus ir milžinišką Jenga.

Kambaryje taip pat rasite atskirą desertų vežimėlį, virtuvėlę, WC su vystymo stalu, šaldytuvą, maitinimo kėdutę, virdulį ir svarbiausius serviravimo indus.

Vaikų kambarys „Ledinuko pasaka“ orientuotas į 1–7 metų vaikus.

Kviečiame mus aplankyti!

  • Ledinuko Pasaka  – vaikų žaidimų kambarys
  • Adresas: Kalvarijų g. 206, Baltupiai, Vilnius (įėjimas prie Caffeine)
  • Telefonas: +370 60987994
  • El. paštas: info@ledinukas.com
  • Interneto svetainė:  http://www.ledinukas.com