„Ledinukai“ gimė su nesuvaldomu noru sukurti tokius žaidimų kambarius, kokius norėtumėme padovanoti savo vaikams gimtadienio proga, t.y. įdomius, stilingus, saugius, privačius ir pritaikytus didelėms svečių grupėms.

Privatumas mums visada buvo vertybė, todėl žaidimų kambariai yra skirti uždaroms šventėms – gimtadieniams, krikštynoms, įmonių kalėdiniams susibėgimams su vaikais. Jų metu visa žaidimų erdvė uždaroma tik vienai kompanijai žmonių.

Žaidimų kambarių patalpas išplanavome taip, kad savo vaiką visada matytumėte. Tai padarėme sąmoningai, galvodami apie Jus. Mes taip pat esame tėvai, todėl puikiai suprantame, kad, matydami savo vaiką saugų, ramiai jausitės ir Jūs. Kūrėme vietą, kurioje vaikai galėtų tiesiog gerai išsidūkti, ko negali padaryti namuose su draugų būriu. „Ledinukai“ gimė dideli tiek ploto prasme, tiek žaidimų aikštelės prasme. Mums buvo svarbu, kad vaikams užtektų veiklos visos šventės metu, todėl įrengėme didžiausią, sertifikuotą ir saugią aktyvių žaidimų zoną tarp privačių kambarių Vilniuje.

Vaikų kambariai „Ledinukas“ ir „Ledinuko pasaka“ orientuoti į 3-8 metų vaikus. Ši amžiaus grupė – pagrindiniai mūsų klientai, tačiau mielai priimame ir 1–2 metų gimtadienius.

Kambariuose taip pat rasite jaukią mažylių zoną su minkštu kilimu ir žaislais patiems mažiausiems, virtuvėlę, WC su vystymo stalu lėliukams, erdvią ir patogią svečių sėdėjimo ir bendravimo zoną su kokybiškais minkštais baldais, dideliu stalu, šaldytuvu, virduliu, taip pat profesionaliu stalo futbolu ir milžiniška Jenga.

Kviečiame mus aplankyti!

  • Ledinukas ir Ledinuko pasaka – vaikų žaidimų kambariai
  • Adresas: Kalvarijų g. 206, Baltupiai, Vilnius
  • Telefonas: +370 684 62319
  • El. paštas: info@ledinukas.com
  • Interneto svetainė: http://www.ledinukas.com