„Ledinukas“ gimė su nesuvaldomu noru sukurti tokius žaidimų kambarius, kokius norėtumėme padovanoti savo vaikams gimtadienio proga, t.y. įdomius, stilingus, saugius, privačius ir pritaikytus didelėms svečių grupėms.

Privatumas ir saugumas mums visada buvo vertybė, todėl žaidimų kambariai yra skirti uždaroms šventėms – gimtadieniams, krikštynoms, įmonių kalėdiniams susibėgimams su vaikais. Visa žaidimų erdvė įrengta pagal visus saugumo reikalavimus ir yra sertifikuota, uždaroma tik vienai kompanijai žmonių.

Žaidimų kambarį „LEDINUKAS“ išplanavome taip, kad savo vaiką visada matytumėte. Tai padarėme sąmoningai, galvodami apie Jus. Mes taip pat esame tėvai, todėl puikiai suprantame, kad, matydami savo vaiką saugų, ramiai jausitės ir Jūs. Žaidimų kambario „Ledinukas“ erdvė yra funkcionali ir padalinta į du segmentus. Vienas skirtas vyresniems vaikams – aukštos čiuožyklos/kalneliai, „spurgų“ nusileidimo takas (naujovė). Antras, universalus – pritaikytas ir mažesniems, ir vyresniems vaikams (batutas, žema čiuožykla, kamuoliukų baseinas, tilteliai, Tarzano laipynė, įvairūs laipteliai ir pan.). Vaikai šventės metu gali džiaugtis ir besisukančia spalvinga karusele, stalo futbolu, nevaržomai važinėtis mašinėlėmis ar žaisti gaudynių, nes vietos pas mus daug ir erdvė neapkrauta nereikalingais daiktais.

Kambaryje taip pat rasite jaukią mažylių zoną su minkštu kilimu ir žaislais patiems mažiausiems, virtuvėlę, WC su vystymo stalu lėliukams, erdvią ir patogią svečių sėdėjimo ir bendravimo zoną su kokybiškais minkštais baldais, dideliu stalu, šaldytuvu, virduliu, taip pat profesionaliu stalo futbolu.

Vaikų kambarys „Ledinukas“ orientuotas į 3–7 metų vaikus. Ši amžiaus grupė – pagrindiniai mūsų klientai, tačiau mielai priimame ir 1–2 metų gimtadienius.

Kviečiame mus aplankyti!

  • Ledinukas – vaikų žaidimų kambarys
  • Adresas: Kalvarijų g. 206, Baltupiai, Vilnius
  • Telefonas: +370 60987994
  • El. paštas: info@ledinukas.com
  • Interneto svetainė: http://www.ledinukas.com