HOLIGANS SMALIŽAINĖ – geriausios sudėties desertai!

Visi mūsų produktai ypatingi savo kokybe, tikrumu, skoniu ir dvasia, mūsų gaminiuose naudojami tik geriausi ekologiški arba aukščiausios kokybės produktai, kuriuos patys vežamės iš viso pasaulio šalių. Net pats nuodėmingiausias Holigans Smaližainės tortas bus mažiau nuodėmingas, nes gaminamas kaip namie: biskvitus kepame iš ekologiškų miltų, saldiname ekologiškais saldikliais bei ekologiškais džiovintais vaisiais, gaminame riešutų kremus, uogienes, augalinį kondensuotą pieną, augalinę mascarponę, becukrę karamelę, griliažą iš ekologiškų riešutų, plakame kremą tortų pertepimams iš augalinės grietinėlės.

Holigans Smaližainės stiprybė ir išskirtinumas yra tas, kad mes prisitaikome prie išskirtinių poreikių – gaminame netoleruojantiems tam tikrų produktų ir alergiškiems žmonėms.

Taip pat turime didelę įvairovę tortų: vegetariškų, žaliavalgiškų, keto, mažai kaloringų, be pridėtinio cukraus ir gliuteno. Jie saldinami ekologiškais vaisiais ar uogomis, ekologiškais agavų, klevų sirupais, kokosų cukrumi bei natūraliais gamtos saldikliais – eritritoliu ir stevija, biskvitus jiems kepame iš įvairių ekologiškų begliutenių miltų – avižų, neskrudintų grikių, kokosų, avinžirnių, migdolų, ryžių, o įprastiems tortams naudojame tik ekologiškus spelta miltus, vietoj įprastinių kvietinių. Visi Holigans tortai savo sudėtyje neturi kiaušinių, pieno produktų, baltojo cukraus, mielių, margarino, želatinos, hidrintų riebalų, konservantų.

Holigans Smaližainės konditerės gamina susikaupime ir darnoje, todėl kiekvienas gaminys savyje turi ir geriausių palinkėjimų. Jeigu svajojate apie tikrą tortą, Holigans Smaližainės tortai pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

  • Užsakymus pačioms įvairiausioms progoms priimame ne vėliau kaip prieš 2–3 darbo dienas.
  • Minimalus tortų svoris – 1 kg.
  • Galima užsakyti ir nestandartinės formos ar dviaukščius tortus.
  • Norėsit vieną ar kitą ingredientą pakeist kitu, kažką išimt ar pridėt? Taip irgi galima!

Keliaujame į Holigans tortų pasaką!

Jūsų šventei galime pagaminti ir užkandžius bei karštus patiekalus, plačiau – skaitykite čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *