Pabėgimo labirintas – išskirtinis nuotykis vaikams beveik 300 m2 erdvėje, kur susipina adrenalinas, jaudulys ir didelis pergalės džiaugsmas.

Aklinos labirinto sienos slepia ne vieną paslaptį. Įėjusios komandos gali susidurti ne tik su visa supančia tamsa, bet ir čia atklydusiais ir vis dar klaidžiojančiais… Tik išsprendus visus galvosūkius, įveikus visas užduotis ir suradus teisingą, bet dažnai labai klaidų kelią iš labirinto komandos turės šansą sėkmingai pabėgti!

Gimtadieniai labirinte gali būti organizuojami tiek tamsoje (vaikams vaikštant su prožektoriais), tiek šviesoje. Esant poreikiui, jaunesnės grupės gali būti lydimos viso žaidimo metu.

Vaikų žaidimo metu (iki 60 min.) tėveliai gali palaukti erdvioje pramogų zonoje, kur jų lauks stalo futbolas, X-box, XXL Jenga, stalo žaidimai, loginiai galvosūkiai ir kt. Taip pat atvykusius vaišiname kava bei arbata. Tame pačiame pastate įsikūrusi kavinė „Chill Edition”, todėl maistą galima užsisakyti iš ten arba atsinešti savo mėgstamas vaišes (papildomas mokestis netaikomas). Gimtadienio šventės yra privačios, todėl šventei netrukdys aplinkiniai.

Bendra gimtadienio trukmė: 2 val. (su galimybe gimtadienio laiką pratęsti, už papildomą mokestį).
Dalyvių skaičius: 4-25 asm.
Dalyvių amžius: nuo 8 metų (užduotys pritaikomos pagal amžiaus grupę, todėl registruojantis svarbu nurodyti, kas dalyvaus žaidime).
Gimtadienio kaina: 14 €/asm. (į kainą įskaičiuota pramogų erdvė) (minimali užsakymo kaina 140 €) .
Adresas: Taikos pr. 117A, Kaunas

*Būtina išankstinė rezervacija tel. +37068434273.

  • Pabėgimo ir užduočių labirintas vaikų gimtadieniams
  • Adresas: Taikos pr.117A, Kaunas
  • Telefonas ir el. paštas: +37068434273; info@pabegimolabirintas.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/infinityroomLT
  • Interneto svetainė: https://pabegimolabirintas.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *