Tik mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite išskirtinį balionų, šventinės atributikos, vienkartinių indų ir spragėsių pasirinkimą – su dar nematytomis temomis ir dekoracijomis vaikų gimtadieniams bei kitoms progoms.

Mes siūlome tik kokybiškus stambiausių pasaulio gamintojų balionus, vienkartinius indus, stalo bei šventinės erdvės puošmenas, indelius ir dekoracijas užkandžiams, įvairią karnavalinę atributiką, plačią popierinių servetėlių spalvinę gamą, itin tvirtus stalo įrankius, torto žvakutes bei išskirtinių skonių ir spalvų spragėsius.

Taip pat siūlome paslaugas, kurios kiekvienai šventei suteiks išskirtinumo: personalizuota spauda (lipdukai, kvietimai, plakatai, vardų kortelės), balionų girliandos-arkos, helio balionų puokštės bei dekoracijų ir foto sienelių nuoma.

Maloniai kviečiame aplankyti ne tik mūsų elektroninę parduotuvę, bet ir mūsų prekybos salonus: Sėlių g. 39 Vilniuje, Verkių g. 27B (Ogmios mieste), Vilniuje, o taip pat Taikos pr. 64 (PC Arenoje), Klaipėdoje.

Kodėl PartyInbox.lt?

Originalu – pristatome išskirtinę, daugeliu atvejų niekur nematytą šventinę atributiką, kurios pagalba šventes paversite kitokiomis – taip nustebinsite savo svečius.

Universalu – teminiams vaikų gimtadieniams, krikštynoms, vestuvėms, šventei jaukiame šeimos rate ar šauniam draugų vakarėliui – rasite įvairios karnavalinės aprangos, o taip pat įvairių dekoracijų stalui, namams, visomis progomis.

Kūrybinga – mūsų šventinė atributika suteiks jums laisvę PATIEMS susikurti įspūdingą šventės atmosferą – net ir neturėdami ypatingų žinių ar patirties, pasijusite tikrais dekoratoriais!

Patogu – nereikės vargti paskutinę minutę ieškant ypatingos spalvos servetėlių, tvirtų vienkartinių lėkštučių, spalvingos girliandos, karnavalinio drabužio ar tiesiog derančios žvakutės tortui – jaukiai vakarodami namuose, mūsų el. parduotuvėje išsirinksite norimas dekoracijas, kurios atkeliaus pas Jus tiesiai į namus.

Interaktyvu – iš patirties žinome, kaip norisi, kad kiekviena detalė derėtų prie šventinės visumos. Todėl mielai pakonsultuosime dėl derančių spalvų ar akcentų – bendromis jėgomis tikrai rasime geriausią šventinį sprendimą!

Tad gerų įspūdžių apsipirkinėjant ir sėkmės rengiant šventę!

PARTY INBOX.lt komanda

  • PartyInbox.lt – teminė šventinė atributika ir dekoracijos
  • PARTY INBOX ŽVĖRYNAS: Sėlių g. 39, Vilnius. Tel. +370 640 60009; el. p. info@partyinbox.lt
  • PARTY INBOX OGMIOS: Verkių g. 27B (Ogmios miestas), Vilnius. Tel. +370 656 39468; el. p. ogmios@partyinbox.lt
  • PARTY INBOX KLAIPĖDA: Taikos pr. 64 (PC Arena), Klaipėda. Tel. +370 652 73545 el. p. arena@partyinbox.lt
  • E-parduotuvės adresas: http://www.partyinbox.lt