Tik mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite išskirtinį šventinės atributikos bei vienkartinių indų pasirinkimą – su dar nematytomis temomis ir dekoracijomis vaikų gimtadieniams bei kitoms progoms.

Mes siūlome tik kokybiškus stambiausių pasaulio gamintojų vienkartinius indus, stalo bei šventinės erdvės puošmenas, indelius ir dekoracijas užkandžiams, plačią popierinių servetėlių spalvinę gamą, itin tvirtus stalo įrankius, torto žvakutes ir net balionus.

Kaip oficialūs platintojai, džiaugiamės galėdami pristatyti naujieną Lietuvoje Creative Converting – inovatyviausio teminių vienkartinių indų bei šventinės atributikos gamintojo, užimančio lyderio pozicijas ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje, asortimentą.

Maloniai kviečiame aplankyti ne tik mūsų elektroninę parduotuvę, bet ir naują prekybos saloną Vilniuje, Sėlių g. 39!

Kodėl PartyInbox.lt?

Originalu – pristatome išskirtines, daugeliu atvejų niekur nematytas dekoracijas, kurių pagalba šventes paversti kitokiomis – taip nustebinsite savo svečius.
Universalu – teminiams vaikų gimtadieniams, krikštynoms, vestuvėms, šventei jaukiame šeimos rate ar šauniam draugų vakarėliui – pas mus rasite kaip papuošti stalą ir namus visomis progomis.
Kūrybinga – mūsų šventinė atributika suteiks jums laisvę PATIEMS susikurti įspūdingą šventės atmosferą – net ir neturėdami ypatingų žinių ar patirties, pasijusite tikrais dekoratoriais!
Patogu – nereikės vargti paskutinę minutę ieškant ypatingos spalvos servetėlių, tvirtų vienkartinių lėkštučių, spalvingos girliandos ar tiesiog derančio žvakutės tortui – jaukiai vakarodami namuose, mūsų el. parduotuvėje išsirinksite norimas dekoracijas, kurios atkeliaus pas Jus tiesiai į namus.
Interaktyvu – iš patirties žinome, kaip norisi, kad kiekviena detalė derėtų prie šventinės visumos. Todėl mielai pakonsultuosime dėl derančių spalvų ar akcentų – bendromis jėgomis tikrai rasime geriausią šventinį sprendimą!

Tad gerų įspūdžių apsipirkinėjant ir sėkmės rengiant šventę!

PARTY INBOX.lt komanda

  • PartyInbox.lt – teminė šventinė atributika ir dekoracijos
  • Adresas: Sėlių g. 39, Vilnius. Darbo laikas: I-V 10.00-18.00 val.
  • Telefonas: +370 640 60008
  • El. paštas: info@partyinbox.lt
  • E-parduotuvės adresas: http://www.partyinbox.lt