PartyPanda.lt – tai elektroninė parduotuvė, kuroje galite rasti platų šventinių dekoracijų ir atributikos pasirinkimą vaikų gimtadieniams ir kitoms progoms. Nuolatos papildome asortimentą, ieškome įdomių ir originalių prekių, kurios Jūsų šventę gali paversti ypatinga. Itin didelį dėmesį kreipiame prekių kokybei ir originalumui. Dalį prekių kūrėme patys, įdėdami į jas įdomiausias savo mintis ir dalelę širdies.

Pas mus galite užsisakyti teminius vienetinius gimtadienio papuošimus – girliandas, lipdukus, stalo korteles, etiketes buteliams, kvietimus, saldainių popierėlius ir t. t. Mūsų dizaineris sukurs tik Jūsų vaikučio šventei skirtas dekoracijas, pakonsultuos, kaip gražiau papuošti stalą ar šventės vietą. Taip pat prekiaujame originaliomis gimtadienio žvakutėmis, balionais, dovanėlėmis šventės svečiams, įvairiomis smulkmenomis dovanėlių pakavimui.

Siūlome popieriaus pjaustymo paslaugą. Galime išpjaustyti bet kokią formą ar raštą. Reikia lipduko? Pjaustome vinilinį lipnų popierių. Jeigu neturite savo maketo, galime jį sukurti.

Gaminame originalius, vaiko pasiekimus įamžinančius metraščius, ypač tinkančius mažųjų gimtadieniams bei krikštynoms.

Mūsų tikslas – palengvinti Jūsų pasiruošimą šventei ir padaryti ją įsimintinai gražią.

PartyPanda.lt – mes mėgstame puošti!

 

  • PartyPanda.lt – šventinės dekoracijos ir atributika
  • Adresas: K. Petrausko g. 26 - 111 kab., Kaunas. Biuro darbo laikas: I-V: 8-18; VI-VII: nedirbame. El. parduotuvė dirba 24 h
  • Telefonas: +370 671 99709
  • El. paštas: info@partypanda.lt
  • Interneto svetainė: http://partypanda.lt/lt/9-gimtadienis