Gimtadienis ir krikštynos DĖŽUTYJE – smagi šventė vaikams ir visai šeimai!

DĖŽUTIS – išskirtinė švenčių erdvė Kaune, apimanti restoraną, atskirą erdvę vaikų žaidimams, taip pat vaikų kavinę su scena, skirta mažųjų šventės dalyvių, kviestinių atlikėjų ar animatorių pasirodymams. Vasaros metu atidaromas lauko kiemelis. Nuo elegantiškos krikštynų šventės iki labiausiai pašėlusio vaiko gimtadienio, nuo senelės jubiliejaus iki vestuvių metinių – tai ir dar daugiau gali pasiūlyti unikalaus restorano kolektyvas.

* Jaukus ir stilingas interjeras, linksmos šventinės programos, šviežias ir skanus maistas, atitinkantis tiek vaikų, tiek ir suaugusiųjų skonius.

* Originalus žaidimų kambarys, kuriame rasite tikrą policijos automobilį, šviečiančių tunelių landžiojimo sieną, parduotuvę su tikra atsiskaitymo už prekes kasa (prekės su bar kodais), batutą, krepšinį, meškinų namą mažiesiems, dvi x-box žaidimų stoteles ir kt.

* Linksmi ir išradingi animatoriai, kurių programa trunka net 2 valandas. Siūlome platų gimtadienių temų pasirinkimą: nuo populiarių animacinių temų iki pižamų ar policininkų vakarėlių. Organizuojame teatro pasirodymus, diskotekas ir įvairias viktorinas scenoje.

* Atskiri meniu mažiesiems ir suaugusiems. Gaminame įvairius karštus patiekalus, užkandžius, picas, desertus ir tortus. Galime surengti barbekiu vakarėlį DĖŽUČIO kiemelyje.

* Atskira restorano erdvė tėveliams, kurioje jie vaišinasi ir bendrauja vaikučiams šėlstant žaidimų erdvėje. Tėvelių patogumui čia įrengti TV monitoriai, per kuriuos galima stebėti mažųjų žaidimus.

Populiariausios šventės DĖŽUTYJE – krikštynos ir vaikų gimtadieniai. Tačiau pas mus gimtadienius taip pat švenčia ir vaikų tėveliai bei seneliai. Mes rūpinamės viskuo: šventės maistu, linksmybėmis ir dekoracijomis.

Gimtadienio vietos nuoma nuo 79 EUR (dalyvių skaičius neribojamas). Skubėti švęsti pas mus nereikia, nes šventei skiriame net 4 valandas. Į kainą įtrauktos teminės dekoracijos. Papildomai pasirūpiname šventės maistu, tortu ir animatoriumi.

Tikime, kad vieną kartą patikėję savo šventę mums – norėsite dar daug kartų sugrįžti!

Su šypsena – DĖŽUČIO kolektyvas

  • Dėžutis – restoranas gimtadieniams ir krikštynoms. Vaikų žaidimų kambarys
  • Adresas: Savanorių pr. 266 Kaunas.
  • Telefonas ir el paštas: +370 699 87781; labas@dezutis.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Dezutis/
  • Interneto svetainė: http://www.dezutis.lt