V-R Shop tai pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje.

Mes Jums siūlome galimybę praleisti laiką nepamirštamai. Užsukę pas mus galėsite pasinerti į virtualių žaidimų sūkurį, žiūrėti įvairius edukacinius ar pramoginius video ar tiesiog stebėti besilinksminančius draugus.

Mes esame profesionalų komanda, kuri nuolat domisi VR pasaulio naujienomis ir stengiasi Jums pasiūlyti naujausias inovacijas išbandyti patiems.

Užsukite pas mus ir susipažinkite su virtualia realybe. Mes Jūsų laukiame!

Kviečiame švęsti visas progas V-R Shop!

Suaugusiųjų ir vaikų gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius, įmonės vakarėlius ir visas kitas šventes organizuokite pas mus ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Galite rinktis iš dviejų žaidimų salių:

1. Ši salė puikiai tiks nedideliems draugų susitikimams, kai nėra reikalingas vaišių stalas ir šokių aikštelė. Čia įrengtos 3 HTC Vive žaidimo vietos ir VR vairavimo bei amerikietiškų kalnelių simuliatorius.

Talpina iki 15 žmonių.

2. Švęskite visas progas čia! Ši salė specialiai įrengta vakarėliams. 2-oje salėje rasite didelį stalą vaišėms, erdvią šokių aikštelę. Čia įrengtos 2 HTC Vive žaidimo vietos, VR vairavimo/skraidymo simuliatorius, Xbox Kinect žaidimų erdvė ir ir dar vienas xbox atskirai su įvairiausias žaidimais. Taip pat galėsite išbandyti šaudymą iš lanko ar pistoleto pridėtinėje realybėje su savo išmaniuoju telefonu.

Talpina iki 40 žmonių.

Taip pat galime atvykti į bet kokį renginį visoje Lietuvoje. Pramogas teikiame tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Atsižvelgiant į šventės tipą ir dydį galime atvažiuoti su 1-6 virtualios realybės akiniais, taip pat į šventes galime atvežti ir virtualios realybės vairavimo ir amerikietiškų kalnelių simuliatorių. Šių paslaugų kaina yra sutartinė ir priklauso nuo užsakovo poreikių, laiko, atstumo ir kitų veiksnių. Dėl tikslios kainos teirautis nurodytais kontaktais. Priimtiną sprendimą abiems pusėms randame visada.

Išrašome PVM sąskaitas faktūras.

KAINOS

Visas kainas rasite čia: https://www.v-rshop.com/kainos

Mus rasite Kaune, Kęstučio g. 66.
Darbo laikas:.
I-V 10:00-22:00 val.*
VI-VII –12:00-22:00 val.*
*nesant išankstinės registracijos vakariniams žaidimams, salė uždaroma 20:00 val.

SUSISIEKITE:
Tel. nr.: +37062493487
El. paštas: info@v-rshop.com
Facebook: www.facebook.com/vrshopLT
Interneto svetainė: https://www.v-rshop.com/

 

  • VR-SHOP – virtualios realybės kambarys
  • Adresas: Kęstučio g. 66, Kaunas
  • Telefonas: +37062493487
  • El. paštas: info@v-rshop.com